Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valaki mondjon nekem nagyon...

Valaki mondjon nekem nagyon jó smink termékeket ?

Figyelt kérdés
Rúzs,barnitó,puder,ecsetek,spirál,tus,krèmek ès minden ami smink es kozmetika koszi ??

2016. márc. 12. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
kremmania.hu
2016. márc. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a krémmánia oldalát én is tudom neked ajánlani, ott pont ezeket tudod megnézni

ki tudod választani a kategóriát, aztán a legnépszerűbbeket és az értékelések, vélemények és az ára alapján el tudod dönteni, hogy neked melyik tetszik


azért én is írok párat, ami nem bőrtípusfüggő

rúzs: az essence és a rimmel jó, nem is drága és nagy a színválaszték, de nem valami tartós

nekem a kedvenc drogériás rúzsom a maybelline color sensational (csak 1 van eddig, de glamour napokon kuponnal biztos veszek még)

tus: gélesből a Maybelline Eye Studio Lasting Drama szerintem a legjobb és nagyon nagyon sokáig elég, hiába tűnik kicsinek a tégelye

intenzív a színe, nem fog a nap folyamán lekopni, elkenődni és használni se nehéz

ha nagyon sietek vagy csak valami kicsit visszafogottabbra vágyok, akkor L'Oreal So Couture Super Liner

ez is nagyon jó, nem kenődik el, nagyon könnyű használni, így gyorsan lehet vele végezni

púderből nekem a Catrice All Matt Plus Mattító Púder vált be, ez számomra eddig a legtartósabb

korrektorból a Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor a legjobb fedésű drogériás viszonylatban, bőrhibákra nagyon jó

alapozót és krémet nem tudok ajánlani, mert az nagyon bőrrtípusfüggő

2016. márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rimmel London Wake me up szempillaspirál,Avon bronzositó gyönygyök, Essence stay matte púder, Nivea BB krém ,Esssence szemöldök ceruza,Astor tus, Maybelinne colour tatto...; )
2016. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!