Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Aki profin tud sminkelni,...

Aki profin tud sminkelni, segítene? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az a probléma, hogy nagyon-nagyon pattanásos a bőröm.

Eddig Maybelline Affinitone alapozót használtam, az segített, ha nagyon vastagon kentem. Mert annyira bőrhibás az arcom.Viszont ha túl sokat tettem nem volt természetes színű az arcom, látszódott az eltérés.

Szeretnék vékonyabban alapozni. Milyen minőségi alapozót ajánlanátok, ami nagyon jól fed?

Valamint kicsi púdert is szeretnék. Azt hogy kell felvinni az arcra?

Szeretnék még piros rúzst is használni.:)

Asszimetrikus az alsó és a felső ajkam. Akkor nem ajánlatos piros rúzsozni?

Köszönöm szépen.



2016. márc. 16. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Max Factor Facefinity All Day Flawless 3in1 Alapozó
2016. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Alapozz le, aztán korrektorral menj rá a pattanásokra, így nem az egész arcodon lesz egy nagy réteg smink, csak ott, ahol tényleg problémás. Az emberek hajlamosak túlozni, mikor a pattanásuk mennyiségéről beszélnek, biztos vagyok benne, hogy vannak az arcodon olyan részek, ahol teljesen oké a bőr, azt fölösleges hatezer réteggel lekenni. A Vichy Dermablend alapozót kifejezetten problémás bőrre ajánlják, erős fedésű, használhatod alapozóként, de akár korrektorként is a problémásabb helyeken célzottan. (referenciaként nézd meg a videót, nem baj, ha nem tudsz angolul, segíteni fog a kép is: https://www.youtube.com/watch?v=Jwngbzv0gbY )

Púdert púderszivaccsal, puffal, vagy ecsettel tudod felvinni, vékonyan szépen ráütögeted az arcra, ecsettel csak átsuhintod, megcirógatod az arcod vele.

Nem baj, ha aszimmetrikus az ajkad egyáltalán, használj rúzst nyugodtan, ha nagyon zavar, a rúzs mellé vegyél egy színben egyező szájceruzát, azzal picit tudsz csalni a szád kontúrával, igazítsd ki az egyenetlenséget vele, ha szépen megcsinálod, nem lesz feltűnő :)

2016. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Arra figyelj még, hogy a piroa rúzs csak hófehér fogakkal szép, meet nagyon kiemeli ha sárgák!
2016. márc. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pattanásos a bőröm, úgyhogy átérzem.

Énis vastagon kentem, próbáltam eltakarni.

És az arcom egyre-egyre csúnyább lett.

Kérlek fogadd meg a tanácsom és ne vegyél ilyen erős fedésű alapozót, mert csak rosszabb lesz.

Én ajánlanám neked a Garnier BB krémét, sokan azt hiszik nem fed, pedig DE!

Nekem nagyon sok hibát eltüntett, és ami a legfontosabb hogy nem cseszte szét még jobban a bőröm. Én a helyedbe adnék neki egy esélyt. előszőr én is féltem hogy semmit nem fed el, de hidd el megéri!!!

Ehhez használok még egy erősebb fedésű korrektort. (Tégelyes Catrice) Meg rimmel stay matte púdert, de ebből próbálok a legkevesebbet felvinni, ecsettel, párnával el se kezdd mert borzasztó.

Még most is vannak problémák, nem is kevés, de legalább nem romlik tovább a helyzet.

Azt még hozzá tenném, hogy ezek az erős fedésű alapozók, nagyon természetellenesek. Nagyon feltünő és csúnya, ráadásul attól hogy te nem látod a tükörbe a pattanásokat, attól mások ugyan úgy látják sajnos. Úgyhogy egyáltalán nem éri meg. Inkább próbálj meg úgy sminkelni hogy természetesebbnek hasson, ne legyen maszk, és máris kevesebb embernek fognak feltűnni a bőrhibáid. Éd mindenképp probáld meg a kozmetikust majd a bőrgyógyászt:)

A piros rúzsról meg annyit, hogy nagyon kevés embernek áll jól. És tudni kell szépen felvinni, youtubon sok video van hogy hogy kell. Mert ha csak kikened és kész, az úgy nem túl igényes, ecset,szájceruza minimum hozzá.

Ha úgy gondolod hogy jól áll akkor, használd.

Probálj kékes árnyalatút választani, az fehéríti a fogakat. Egyébként a vastag szájon szép csak,meg a karakteres arcon, szőke meg sötét hajúaknak áll a legjobban... szval jól gondold meg. Remélem tudtam segíteni :)

2016. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!