Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak nekem "fura" manapsag az...

Csak nekem "fura" manapsag az a fiatal no, aki egyaltalan semmit nem sminkel?

Figyelt kérdés
Nem az, hogy negativ velemenyem van rola, de fura.

2016. márc. 20. 00:05
1 2
 1/14 Sunshinedoll ***** válasza:
81%
Egy csomó fiatal lány, nő nem sminkel, miért találod furának?
2016. márc. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne mit találsz benne furának, csak kíváncsiságból. Mert régebben én is picit annak éreztem másokon de amióta rájöttem mennyi időt spórolok vele, meg valahogy jobb érzés az arcomnak ha nincs rajt semmi, azóta már nem tartom annak.
2016. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Miért várod el, hogy a nők egy csomó egészségtelen vegyszert kenjenek magukra a kedvedért?

Szerintem az a normális és szép, aki a maga természetességével, belső kisugárzásával "sminkel". Az más, ha valakinek pl. bőrhibája van, vagy sok a pattanása - de még ebben az esetben is, sokkal hamarabb gyógyul a bőr, ha nincs rajta egy nagy réteg vakolat, elzárva a pórusokat.

És, őszinte leszek, nagyon rossz íze van a sminknek, ha az arcát puszilgatom (nem, nem csak csókolózás van), és nagyon kiábrándító, ha reggel egy egészen más fejű nő van mellettem, mint akit este felszedtem. Az ágyneműből is nehéz kiszedni, szaguk - jó, hívd illatnak - is van némelyiknek. Én előnyben részesítem azt a nőt, akinek nincs, vagy csak nagyon-nagyon minimális a vakolat a fején.

28/F

2016. márc. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én sem sminkelek egyáltalán, mert allergiás vagyok rájuk.


Nem tudom, fura-e.


30/N

2016. márc. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam beállni a sorba, minden nap alapozó,púder,pirosító,szemhéjpúder,szemceruzák,tus,spirál,rúzs..meg még pár smink cucc.

De nem éreztem jól magam úgy. Úgy éreztem,hogy nem levegőzik az arcom.Valamint pár hét után tele lettem mitesszerrrel is, és száraz foltok jöttek elő az arcomon.Pedig nem 100 forintos alapozót/púdert használtam.

Szóval nekem itt ért véget a nagy sminkes múltam.

Ma inkább arra figyelek,hogy rendesen tisztítsam az arcbőröm és hidratáljam.

Ezenfelül pici szemsminket készítek,hogy hangsúlyosabb legyen, mert a szemüveg kicsinyíti. És ennyi. Tök jól érzem így magam, nem hiányzik a vakolat. Ha nem lennék szemüveges,lehet a szememet sem hangsúlyoznám.Sztem nincs ezzel semmi baj .Mindenki maga tudja.

Egyedül az bosszant, amikor igénytelennek tituláljak azt a nőt,aki nem sminkel.Szerintem az igényesség nem itt kezdődik, hanem a tiszta, ápolt megjelenésnél.Tudok olyat, aki ezt mondta,hogy aki nem sminkel igénytelen.De ő meg egyenesen büszke rá,hogy van amikor napokig nem fürdik és ugyanabban a fehérneműben van addig. Hát szerintem inkább ez az igénytelen.

2016. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Irtam h nem vagyok roluk negativ velemennyel, nem is varom el, hiszen no vagyok, mind1 nekem , hogy ki van e sminkelve a notarsam, avagy sem. Csak szimplan fura. En sem vagyok nagy sminkes, bb krem, korrektor, spiral, szemoldokceruza -mertekkel. Nem festek magamnak masik arcot. Csak erdekelt a velemenyetek ezzel kapcsolatban . :)
2016. márc. 20. 11:56
 7/14 anonim ***** válasza:
53%

"Ma inkább arra figyelek,hogy rendesen tisztítsam az arcbőröm és hidratáljam."


A kettő miért üti egymást? Minél jobban figyelsz a bőrápolásra, annál kevesebb smink kell.


Kérdező: nem fura, szerintem. Szerintem az a fura, ha alapozás/BB/CC nélkül csinál bármit.


Úgy értem, ha nem sminkel egyáltalán, az rendben van.

Ha csak alapoz, az is.

Ha teljes sminket tesz fel, az is.

De ha pucér arcra behúz egy szemcerkát, vagy odaken valami színt a szemhéjára... nem tudom, az olyan csórónak tűnik. Az nekem nem smink. Mintha egy beszakadt körömre ilyen kis kövecskéket rakna, amit a műkörmösök szoktak.


Múltkor láttam egy nőt a metrón, semmi smink nem volt rajta, a bőre sem volt jó állapotban, a szája körbe volt rajzolva barnával, és rózsaszín szájfénnyel be volt festve.


Oké, hogy úgy nézett ki, mint akit idepottyantottak a 90-es évekből egy Vengaboys koncertről, de ha az egész arca meg lett volna csinálva abban a stílusban, már nem nézett volna ki annyira hülyén.


De felőlem mindenki azt csinál, amit akar.

2016. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Furán szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem szorulok rá alapozóra, korrektorra, szempillaspirálra, tusra, és szemöldökceruzára. Smink nélkül is él az arcom.
2016. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nap hőse! Éljen az élő arcú!
2016. márc. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
En sem vagyok - s mint meg sokan masok sem!- banyaremek smink nelkul, de orulunk, hogy a te arcod el :D
2016. márc. 21. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!