Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Nektek mennyire jön be,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire jön be, ha egy lány egyáltalán nem sminkel?

Figyelt kérdés

Felfigyeltek azokra a lányokra, tetszenek az ilyenek is, még ha smink nélkül fiatalabbnak is látszanak?

Pl. 16-18 éves lányoknál



2015. dec. 7. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik ha egy lány nem sminkel, és szép. A smink arra való, hogy szépítsen, tehát akinek szüksége van rá, azt nem vetem meg, ha csinálja. Persze csak mértékkel.
2015. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Sokkal jobb ha egy lány egyáltalán nem sminkel, ez nagy plusz. De nincs semmi bajom azzal aki sminkeli magát...
2015. dec. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Firedoom ***** válasza:
100%
Sokkal jobban szeretem, ha nem sminkelnek.
2015. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 2-es vagyok ***** válasza:
100%
Jobb szeretem azokat a lányokat akik nem sminkelnek, de ha jól csinálják, és szépítik magukat, nem levakolják, akkor nem rossz dolog az :)
2015. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi az hooogy :)

Szerintem pont az a szebb amikor nincs rajta smink :)

2015. dec. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon. :)
2015. dec. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De általában mindig a teli sminkelt lányoknak vannak pasijuk stb.
2015. dec. 7. 20:55
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert a sok balf*** kűlső alapján ítél.

15\F

2015. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Aki valóban szép, az smink nélkül is bitang jól néz ki :)

Nehéz ezt így megítélni. Nem vagyok se smink ellenes, se smink párti. Van, akinek tény, hogy jobban áll. Illetve általában egy minimális szinten minden lány használ. (ha még csak pl szempilla)

Az a baj, hogy lehet valaki tényleg jól néz ki sminkben, de amikor lemossa...

Hosszabb párkapcsolatnál szerintem nem annyira mérvadó. És sokszor a fiatalok csak öregítik magukat (akár egy 13 éves is kinéz 18-nak, vagy pedig egy 18 bőven 20+nak), kicsit többnek akarnak kinézni, mint valójában. Persze ez valahol megfordul és arra mennek, hogy minél fiatalabbak legyenek. (és persze vannak kivételek is bőven)


Nehéz ezt így konkrétan leírni. Általában bejön, de van olyan eset, hogy nem (túl sminkelt, vagy pedig borzalmasan) Személy függő is. Tényleg nem tudok igazán egyik oldalt sem állást foglalni :/

De még egy meghatározó szempont nálam az alak is (vékony)

19f

2015. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igen a másik meg aegy lány alakja. Általában mindenkinek a husisabb lányok jönnek be akiken lehet mit fogni, ellentétben az elég vékonyakkal. Én személy szerint elég vékony vagyok :D
2015. dec. 9. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!