Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót ajánlanátok,...

Melyik alapozót ajánlanátok, ha kicsit zsíros és pattanásos a bőröm? Revlon colorstay vagy bourjois healthy mix?

Figyelt kérdés

2016. márc. 23. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Bourjois 123. De a Revlont nem ismerem, csak olvastam róla blogokon, nem győzött meg. A másik Bourjois Healthy Mix meg száraz bőrre való inkább.
2016. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj parfüm mentes terméket.ezek tele vannal nyomva illatanyaggal,amitol pattanasos leszel. Illatanyagmentes vsn pl vichynek, cliniquenek,de drogeriaban olcsobbak is vannnak
2016. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
A Revlon colorstaynek van zsíros bőrre való változata, inkább azt, a healthy mix normál-száraz bőrre jobb inkább.
2016. márc. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! A healthy mixről eddig ezt még nem is tudtam úgy hogy köszi:)
2016. márc. 24. 08:53
 5/5 A kérdező kommentje:
2.válaszoló! Nekem a clinique és a vichy drága. Nem tudnál még ilyen illatanyagmentes drogériás alapozót ajánlani ami nem ennyire drága(max.4000Ft)?:)
2016. márc. 24. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!