Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt világos, nem száraz,...

Van itt világos, nem száraz, akár zsíros bőrű lány?

Figyelt kérdés

Vettem egy Paris Berlin 100ml-es (ami azt jelenti, hogy több mint egy évig elég) alapozót. A legvilágosabb, 0-ás árnyalatot vettem, ami az én enyhén sárga pigmentű bőrömhöz tökéletesen illeszkedik. Csakhogy ez az alapozó eléggé szárít, ami az én extra száraz bőrömön nagyon ocsmányul mutat. Teljesen le vagyok törve, 2x használtam, de többet biztosan nem fogom. Egész nap lehajtott fejjel közlekedtem, nem mertem ránézni az emberekre...kidobtam az ablakon 7500 ft-ot :(( 😭

Először az ismerőseimnek ajánlottam fel, de senki nem volt "megfelelő" az alapozónak. Vagy szintén száraz bőrűek, vagy tök barnák :((

Aztán vaterára akartam feltenni,de olyan macerás, hogy nem jött össze.

Itt nem lenne valaki, akinek jó lenne?

Erről lenne szó: [link]


[link]


Magával az alapozóval nincs baj, csak nem száraz bőrűeknek lett kitalálva :(



2015. dec. 16. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Van a nivea krém, a kék színű fémdobozos. Ugyan kézkrémnek adják, de az csak egy sima, színtelen, zsíros krém. Általános célra is jó, drágának sem drága. A linket a kép miatt adom, bármelyik DM-ben megtalálod:

[link]

2015. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!