Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti hányszor használtok egy...

Ti hányszor használtok egy sminkhez egy ecsetet?

Figyelt kérdés

Videókban szoktam látni hogy egy ecsetet egy sminkhez többször használnak. Pl más-más színű szemfestékhez ugyan azt az ecsetet használják.


Ilyenkor az előző festék nem koszolja össze a következő színt? Vagy meg szokták valamivel közben tisztítani az ecseteket? Pl fekete után lilát akarok felfesteni, akkor a lila hogy nem lesz fekete foltos?


2016. márc. 29. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem szoktam, külön van mindenre ecsetem.


Igaz, pont szemhéjpúdert nem használok, de ha úgy tennék, nem vennék minden színhez más ecsetet. Videókat nem szoktam nézni, de aki közzéteszi, amit csinál, gondolom, van annyi benne, hogy megtisztítja két használat közt.

2016. márc. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!