Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Néztem az arckrémek árait,...

Potyike kérdése:

Néztem az arckrémek árait, azokat összehasonlítva és azt láttam, hogy az egyiken az szerepel, hogy a tartalom 50 ml, a másikon az, hogy 130 gr. Hogy lehet megállapítani, hogy melyik a gazdaságosabb?

Figyelt kérdés
kereskedelem
2016. márc. 31. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehonnan. Egyébként önmagában a mennyiség sem ad elég támpontot, mert az egyikből kevesebb kell, a másikból több. Ki kell tapasztalni.
2016. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És ezt valami misztikus dolognak gondolod,hogy az ezotéria rovatban van?Amúgy sima mértékegységátváltás.De az első válaszoló is jót írt.
2016. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mértékegységváltás? És a sűrűséget honnan szopod ki?
2016. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Honnan? A tégelyből..
2016. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ozmium42 válasza:
Esetleg feltételezhetjük, hogy a tégely/tubus méretétől függ a benne lévő mennyiség, tehát ugyanakkora tubusban ugyanannyi térfogatú krém van, a tömegük pedig eltérhet a sűrűségüknek megfelelően.
2016. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
konkrétan arról van szó,hogy baktövis tartalmú krémet kerestem,a két kiszerelés azonos krémet tartalmaz.Rendelet van arra, hogy a kereskedelemben ki kell írni az összehasonlításhoz a kiló,,mliter árat is.A baktövis krém esetében melyik a gazdaságosabb kiszerelés??
2016. ápr. 1. 12:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Ár nélkül hogyan válaszoljak??

Ha ugyanannyiba kerül mindkettő, akkor a 130g egyértelműen gazdaságosabb.

Az 50ml kb. 40g, de az 50-et tuti nem haladja meg.

2016. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem vízről van szó,annak a sűrűségét még az általános iskolában tanultuk.(1 liter 1 kg)A krém sűrűségét nem ismerjük.A 130 gr-os 9.590.-Ft.,az 50 ml-es 9.890.-Ft.Nos?Erre mit tudsz mondani??
2016. ápr. 4. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!