Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan cseréljem ki a talpas...

Hogyan cseréljem ki a talpas orr piercingem? És a claire's-os orr piercingtől begyullad?

Figyelt kérdés
Másfél heten szúrattam ki az orrom és talpas orr pct tettek bele és azt mondta a srác aki szúrta hogy kicserélhetem ha már nem érzékeny. Nem rég kaptam orr karikát claire's-os és az eladók szerint elméletileg orvosi fém... Viszont beszéltem egy lánnyal és neki is olyan volt és 3 hét után begyulladt neki az orra, a barátnőjének pedig a köldöke,de máshol meg nem hallottam róla negatív kritikát... Szerintetek?

2016. ápr. 2. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Claire'sből semmiképp ne tegyél be piercinget, silány minőségűek, és nem is orvosi fém egyik sem, frissen szúrt piercingnél meg pláne ne rakj be olyat.


SEMMIKÉPP ne használj onnan piercinget. Nenenenenenene!!

2016. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Claire's-es piercingek mindegyike 100%-ig orvosi fém.
2017. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!