Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót, korrektort,...

Milyen alapozót, korrektort, bronzosítót ( ha ez kell) pirosítót ajánlotok (márkát)?

Figyelt kérdés

Szóval:

Most kezdtem sminkelni úgy igazán magam, idáig nem igazán volt időm gyakorolni.


Én Max Factor-t használtam idáig. Nekem megfelelt, de ha tudtok még jó (profi) minőségű termékeket mindennapi használatra...legyetek szívesek megosztani velem.


Hideg tónusú a bőröm (nyár típús, de nem tudom pontosan melyik) nagyon világos


Alapozás:

Milyen szín(kb) és márka a megfelelő

nem kell nagyon csúnya hegeket meg pattanásokat fedni csak pár hajszálerem van ami látszik.

Nem szeretném h beüljön a ráncokba (bár nem sok van)

És nem modellkedni készülök :D tehát ne legyen maszkos hatása


korrektor:

Nagyon karikásak szemeim szinte mintha bevertek volna egyet...kékes lilában pompázik :) na itt van pár ráncom szóval nem jó..


pirosító:

Natúr rózsaszín, mályva színt szeretnék


Még annyi a kérdésem hogy az arc árnyékoláshoz kell bronzosító, vagy inkább használjak 2-3 árnyalat különbségű alapozókat?


Komplett smink tanácsadás :D

Köszönöm az időtöket :))



2016. ápr. 7. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem rimmel lomdon vagy loreal. igaz h a loreal eleg draga de megeri
2016. ápr. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!