Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik parfümnek van jobb...

Melyik parfümnek van jobb illata? (aki már tapasztalta)

Figyelt kérdés

Hugo Boss - Boss Feromon Parfüm

Giorgio Armani - Aqua Di Gio Feromon Parfüm

Christian Dior - Fahrenheit Feromon Parfüm

Adidas - Black Feromon Parfüm

Davidoff - Echo Davidoff Feromon parfüm


2010. ápr. 5. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hugo Boss - Boss klasszikus, édes illat

Giorgio Armani - Aqua Di Gio vizes, friss illat

Christian Dior - Fahrenheit erősen fűszeres illat


A többi 2-t nem ismerem, de rákereshetsz az összetevőkre. Melyik a jobb? Mivel mind különböző stílus, ezért mind jó, ha egy adott típuson belül kérdeznéd akkor lenne értelme a melyik jobb kérdésnek. Attól függ melyik típust szereted vagy bírod elviselni a bőrödön és attól is függ hogy mi áll jól neked (egy sovány, félénk srác furán mutat egy dögös, erősen fűszeres illattal)

Nyárra szerintem a Gio, és amúgy is nagyon népszerű, sokan szeretik.

2010. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis Hugo Boss-t rendeltem.
2010. ápr. 6. 08:48
 3/5 anonim ***** válasza:
és bejön az illata?
2010. ápr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont most kézbesítették, sztem nagyon jó illata van. Már csak lekell tesztelni:D
2010. ápr. 9. 12:27
 5/5 anonim ***** válasza:
majd azt is írd meg hogy van-e hatása a feromonnak. másik feromonos márkát használtam, de semmi hatása nem volt. vagy lehet h rajtam már a feromon sem segít.. :)
2010. ápr. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!