Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Melyik a kedvenc...

Lányok! Melyik a kedvenc férfi parfümötök?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 12:14
 1/10 anonim válasza:
Tom tailor speed life volt a kedvencem,csak sajnos már nem nagyon lehet kapni
2016. ápr. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ami a pasi testillatához illik


az h nekem tetszik az illata még nem biztos h a pasinak is jól áll :-)

2016. ápr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Legjobb!!!


[link]

2016. ápr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%

Felejtsétek már el az ilyen gusztustalan Armani, Paco R. meg társai piperkőc komolytalan parfümöket.

Amúgy meg egy lány honnan tudhatná? Férfi parfümöt használ? Nem, max. az exe illatát tudja mondani, de azt meg nem akarja máson érezni. Nem hinném, hogy egy parfümériában nők fél órákat töltenének el a férfi osztályon.

2016. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%
Utálom a parfümöket. Egy férfinak szerintem ne legyen fűszer/virág/növény/stb illata, az számomra taszító.
2016. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
#4 en nem az exem illatarol beszeltem,hanem a ferjem illatarol! Es az az armani illat miert lenne komolytalan? Nagyon is ferfias illata van,csak nem mind1,hogy ki viseli! Egy kis csupaszarcu mai 20kilos buz is kisfiun lehet,hogy komolytalan az illat,de a ferjembol kindulva,aki eleg ferfias,borostas,allandoan inget,oltonyt visel irto jo az illat!
2016. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én szoktam szagolgatni férfi parfümöket nő létemre, és neten is követem a trendeket. Mondjuk pont ezért nincs egy konkrét kedvencem, több is van amit szeretek; de az is igaz hogy ha a férjemen érzem azt az illatot amit amúgy is szeretek, az mindent visz.


Olyat válassz ami neked tetszik, olyan illat nincs ami mindenkinek bejön.

2016. ápr. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bleu de Chanel :)
2016. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én srác vagyok ugyan, de tapasztalataim alapján az Armani - Aqua di Giòval nem lőhetsz mellé, aztán 3 parfümről tudok nyilatkozni Versace - Eau de Fraiche-t is szeretik a lányok, Versace - Eros ennek kicsit jellegzetesebb az illata, nem biztos, h mindenkinek bejön, de szerintem r'hadt jó, aztán ez nem nagyon ismert, de érdekesebb illat: Rocco Barocco - Rocco én ezeket szoktam használni, eddig sokszor megkaptam a lány egyedektől, h de jó illatod van 20/f
2016. ápr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de a Davidoff-Cool Wateraz 1988-as első kiadás minden csajnak még bejött.Nem is drága.
2016. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!