Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ettől homoszexuálisnak tűnök?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől homoszexuálisnak tűnök? A kedvenc férfi énekesem a háttérképem a telefonomon!

Figyelt kérdés

+ rengeteg képem van a telefonomban róla... De nem érzem, hogy szexuálisan vonzódnék hozzá. Csupán -mivel magam is foglalkozom zenével- Ő a "példaképem"... A tweetjeit is olvasom minden nap és nagyon rajongok érte, de ez a leírtakban ki is merűl. Azért a Justin Bieber, 1D tinilány rajongókhoz talán nem érek fel :D


Ez nagyon gáz 19 éves fiú létemre? Nem néznek emiatt esetleg melegnek? (nincs bajom a melegekkel egyébként, de én 100% hetero vagyok)


Köszönöm a válaszokat!



2015. júl. 29. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
És ki a kedvenc férfi énekesed?
2015. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem vagy meleg. Csak homokos.
2015. júl. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
George Michael a kedvence xd
2015. júl. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
Ha pl. egy teli torokból hörgő Alexi Laiho a háttérképed, akkor kicsit sem vagy az.
2015. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
De ha a horgesere felall, es kozben arra gondolsz milyen jol rezonalna deep troath kozben a f..kad a torkan akkor , kizart mer nem tudom xd
2015. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Annyira hülyeség, hogy vannak bizonyos feminim vagy maszkulin vonások, és ha nem a nemednek megfelelően viselkedsz (kész röhej ezt leírni), akkor máris megkérdőjelezik az identitásod, sőt még az orientációd is (ami még csak ki sem következtethető belőle, de logika az minek ide).

NEM vagy homoszexuális és normális ember szemében NEM is tűnsz annak, és ami a legfontosabb, hogy NEM kell foglalkozni más emberek rosszindulatú, lehúzó véleményével. Pont.

2015. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy meleg ettől... Kb minden harmadik foci drukkernek a kedvenc férfi játékosa van... Ugyan az.
2015. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Eszembe nem jutna ilyesmi miatt hogy esetleg meleg lehetsz, egy csomó korunkbéli ismerősömnek valami sztár a háttérképe de ez semmit nem jelent.

Rajongani tökjó dolog. :)

2015. júl. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ebben az helyzetben én is voltam. Nekem 1998-ban Jason Paul Brown volt, az egykori 5ive frontembere. Ez abból is adódott, hogy a Solid Harmonie női együttes (szpájsz görlsz utánzat) egyik tagja (Elisa Cariera) kifejezetten az ideálom volt (akkor), és interneten megírta, hogy neki J tetszik a 5ive-ből.

Így aztán rengetegszer néztem az 5ive klipjeit, próbáltam olyan frizurát csinálni magamnak, mint ami neki volt, szempiercingen is gondolkoztam, és az öltözetét is próbáltam lekoppintani. Ez természetesen nem sikerült, még az a szerencse, hogy nem csináltam magamból bazári majmot, mint manapság egyes szakmunkásképzős fiúk, akik luiz figónak képzelik magukat.

Igazából nekem meg sem jelent a fejemben, hogy vonzódom-e hozzá. Egyes nőknek, akikkel akkor ismerkedtem mondtam is, hogy szerintem fiú szemmel elég jó pasi. Volt aki megijedt, viszont volt olyan, aki akkor nézett fel rám, hogy én senkit nem melegezek le stb stb. Minden esetre próbálj többet foglalkozni a nőkkel, és ne akarj esetleg olyan lenni, mint ő.

2015. aug. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!