Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani egy jó alapozót?

Tudtok mondani egy jó alapozót?

Figyelt kérdés

Jó fedőképességű, olajmentes alapozót szeretnék venni.

Tud valaki ilyet mondani esetleg?


2016. ápr. 13. 15:13
 1/8 anonim válasza:
19%
Pálinka😂
2016. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, azt inkább neked ajánlom :)
2016. ápr. 13. 15:32
 3/8 anonim válasza:

Én az Catrice nude illusion make up alapozót használtam, ami teljesen bevállt, jó fedésű, matt, viszonylag tartós, csak sajnos már nem jó az az árnyalat. Most az astor skin match protect foundation alapózót használom, ami kevésbé matt, és kevésbé is fed, de elciselhető. Ezeket a termékeket müllerben vásároltam, de szerintem máshol is kaphatóak.

Remélem segítettem. :))

2016. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rimmel alapozok :)
2016. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Estée Lauder vagy Clinique.
2016. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös persze, azokat én is ajánlom, meg Dior, meg Chanel aki megteheti, csak legtöbbünknek nem éppen kedvező árfekvésűek ezek sajnos. Rimmel alapozókat én is ajánlom
2016. ápr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez tény,csak mire én is megtaláltam a jót,vettem vagy ötféle drogériásat,ugyanott voltam árban.Sőt...Egy L'Oréal vagy Rimmel is 2000Ft-tól kezdődik.Nem mondom,hogy mindegyik drogériés alapozó sz@r,de én szerintem az alapon nem érdemes spórolni.A teljes smink is másképpen mutat.
2016. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. ápr. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!