Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen ez a köröm, ti mit...

Milyen ez a köröm, ti mit szólnátok ha meglátnátok valakin?

Figyelt kérdés

Nekem rövid körmöm van és szeretném ilyenre megcsinálni.


http://www.youtube.com/watch?v=dHXjkY-WtSs


Ezt ti milyennek találjátok?

Esetleg úgy,hogy fehér alapon ezüst pöttyökkel és ugyan így feketével bekeretezve az ezüst pöttyöket?


Kort és nemet is írjatok légyszi!

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv!


2010. ápr. 6. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nekem bejön, az ezüstös szerintem jobb lenne :)
2010. ápr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Nekem ez igy tetszik. Azért szép, mert nem az az extra hosszú, extra hegyes, amivel a plázamacskák még a popsijukat sem tudják kitörölni. A minta is szép.

24/l

2010. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

az ezüstös szerintem is szebb lenne. nekem a videóban lévő is tetszik, csak nem kéne ott feketével kontúrozni.

19/L

2010. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2010. ápr. 6. 17:52
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Bocsi, de nekem az túl "trendi", plázacivás, talán ribancosnak is mondanám. Bocs:S
2010. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen állatmintás dolgok nekem sosem jöttek be, bocs.


De ahogy nézem a második (ezüst-fehér) még rosszabb, az olyan győzikés vagy szörnyellás :)))


Akkor már az első szerint jobb, ötletesebb, szebb.


20/l.

2010. ápr. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja igen,amúgy írni is akartam,hogy nem vagyok ez a plázap.icsás stílusú,pláne nem ri.bancos csaj,inkább visszafogottabban,nőiesen öltözködök,ami nem egyenlő a kihívó,qurvás ruhákkal(csak azért írom,mert néhányan össze szokták keverni a qurvás és a nőies öltözködést)!

Amúgy köszi szépen minden választ!:D


Ja és még egy kérdés:

Ha nem úgy öltözködök,akkor is nagyon ri.bancos lenne?


Üdv!

2010. ápr. 6. 18:55
 8/12 anonim ***** válasza:
dehogy r.bancos! Szerintem nagyon szép, bár az ilyenek távolabb állnak tőlem. =] Szexi és nőies. Nincs vele semmi baj. ^_^
2010. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én tegnap mostam le a hópárducosomat, elég jól nézett ki.

Kisebb mintákat csinálj.. Ha magadnak akarod.

Az egészre húzol egy fehéret. Szerzel egy fülpiszkálót, azzal felviszel KICSI foltokba ezüstöt, aztán fekete mintázó lakkal vagy ecsettel némelyiket körbekeretezed, vagy csak húzol a két oldalára egy vonalat, vagy félkör, 3/4 kör.. És rakhatsz a foltok közé kis fekete pöttyöket is, nagyon jól mutat.

Sok szerencsét! Ha jól sikerül, megdobhatsz minket egy képpel (:

2010. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na, képet is találtam, ilyesmire gondoltam:

[link]

2010. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!