Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan, mivel lehet bezöldült...

Hogyan, mivel lehet bezöldült bizsu ékszereket megtisztítani?

Figyelt kérdés
Egy ilyen zöld réteg van rajtuk. Ha törölgetem, kapargatom, akkor le tudom szedni, de mivel nagyon picik (fülbevalókról van szó) ezért nem férek hozzá, nem tudom rendesen letisztítani. Bele lehet esetleg valami áztatni vagy van valami, ami ezt leszedi róluk?
2016. ápr. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia :)

Próbáld meg beáztatni valamilyen alkoholba, és úgy kitisztítani egy pici drótkefével. Még soha nem próbáltam így, mert elotte mindig lefeste átlátszó körömlakkal az ékszereimet, hogy ilyen se forduljon elo.

2016. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szòdabikarbòna, vagy fogkrèm.:)
2016. ápr. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fogsz egy fogkefét teszel rá fogkrémet és addig dörzsölöd amíg szép fényes nem lesz :)
2016. ápr. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!