Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Egy éves alapozó még jó?

Egy éves alapozó még jó?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem, és télen egyáltalán nem használtam. Most elővettem és az elején nagyon vizes volt. Felráztam, lehet amúgy hallani amikor rázom hogy folyadék. Utána jó lett. Egyébként meddig áll el egy ilyen alapozó? Ez folyékony alapozó amúgy.

2016. ápr. 21. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenen van lejárati idő. Nézd meg.
2016. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nincs ráírva
2016. ápr. 21. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Kell hogy legyen, másképp nem is árulhatnák. Ilyen 12M vagy 24M felirat szokott lenni újabban.
2016. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
12M van rajta. Az egy évet jelent? akkor dobhatom is ki?
2016. ápr. 21. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen.Egyébkènt amire nincs ráírva a legtöbb alapozó 1-1,5 évig jo :)
2016. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 12M 1 évet jelent. Visszaemlékszel, mikor vetted? Ha fóliázva volt, és valóban Te bontottad ki elsőként, akkor még jó lehet, ha nem járt le a 12 hónap. De ha nem volt "bombabiztosan" lezárva, akkor mindig lutri.


Utálom az ilyen megjelölést és ha nincs lefóliázva, mert az ember sosem tudhatja. Miért nem írnak rá egy normális dátumot?! Biztosan érted, mi a bajom ezzel... :)

2016. ápr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de most igy állagra már jó lett csak az elején volt folyós. Akkor is dobjam ki? Pont egy éves azt hiszem
2016. ápr. 21. 20:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha sokáig nem használtad, szétválhat. Tegyél vele próbát az alkarod belső oldalán, mert ott a legérzékenyebb a bőr. Kend be alaposan és hagyd rajta, ameddig csak lehet. Legalább egy éjszakára vagy tovább. Ha pár napon belül nem jelentkezik irritáció, jó eséllyel az arcodnak sem lesz tőle baja. Azért nem ártana hamarosan újat venni, mert eléggé határeset a kora miatt.
2016. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!