Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A frissen fúratott fülben...

A frissen fúratott fülben meddig kell hogy bennehagyjuk azt a fülbevalót amivel át lett lyukasztva?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 7. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!

min 1 hónapig legyen benne,éjszaka is hagyd benne, forgasd,néha vedd ki és fertőtlenítsd le.Kicsit vastagabb mint a többi fülbevaló szóval ezért fontos hogy ne vedd ki,mert utána nem nagyon tudsz berakni másikat.Nekem most lett lövetve kb 2 hete.minden ok

2010. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz, hagyd benne jó pár hétig mindenképp, sajnos én nem bírtam megállni és kivettem pár nap után, be is gennyesedett úgy, hogy aludni nem tudtam és égett a fülem rendesen. Ha lecseréled, akkor is először arany vagy ezüst legyen és semmiképpen ne bizsu.
2010. ápr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én fenn lövettem ki és olyan bumszli volt a vége amit belelőttek annak, h nyomta amikor aludtam ezért pár napra rá kicseréltem de csakis ezüstre. Utána volt h kivettem h másikat rakjak bele de mindig megbántam, rájöttem. h nem szabad bántani :)

Fél évig nem adhtasz vért tudtad? :P

2010. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én már aznap kicseréltem, mind a 6-ot,. és jelentem: ÉLEK!!!! és megvannak a füleim is. és nemis gyulladt be,.
2010. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább egy hónapig, ez a biztos... kenegesd Tetran kenőccsel, ha begyulladna, vagy Betadine-al. :D
2010. ápr. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!