Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a legjobb alapozó, ami...

Melyik a legjobb alapozó, ami jól fed és tartós?

Figyelt kérdés
Ki mit használ?
2010. ápr. 7. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Camouflage,én mennyaszonyok esküvői sminkjét készítem vele.Nem lesz csillogó,nem folyik.A létező legjobb.
2010. ápr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Maybelline Affinitone-t használok :) nekem nagyon bevált :)
2010. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Az elso az igazi nehez, poruseltomito, napi hasznalatra nem alkalmas.
2010. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én próbáltam a Vichy Aera Teint Pure alapozót, jól fed, csak vigyázni kell, hogy pont a bőrödhöz passzoljon, mert ha már kicsit is sötétebbet veszel, akkor narancssárga lesz:S

Most fogyott el a Vichy, és vettem Bobbi Brown márkájút (Müllerben kapható, elég drága), nagyon jól fed és tartós is.

Amit próbáltam de nem jött be: Rimmel Stay Matte. Összecsomósodott a bőrömön:S

2010. ápr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. ápr. 7. 21:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem MAC Face and Body és MAC Studio Fix Fluidom van. Ezek is nagyon jók.
2010. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kérdésben nem volt benne a mindennapi használat!Melyik a legjobb,ami jól fed és tartós!Hát ez!:)
2010. ápr. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bourjois ^^

Nekem kozmetikus ismerősöm ajánlotta, mindennapi használatra tökéletes. Vitamin tartalma van, szóval táplálja a bőrt + nagyon jól, tartósan fed :D

2010. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!