Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselevel vagy gel lakkal...

Zselevel vagy gel lakkal lehet e pecsetelot használni?

Figyelt kérdés
Szeretek rajzolni de túl eltöltöm vele az időt úgy h most vennék egy jobb minőségű pecsetelot ami segít a diszitesben hacsak kompatibilis a zseles körmökkel. Valakinek bármi tapasztalata melyik gyártó tol megeri e stb stb mindenre kíváncsi vagyok.

2016. ápr. 27. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyomdázhatsz zselével, de nem takarékos, nehéz tisztítani, nem éri meg. Hagyományos lakkal kell. Fényzselé ugyanúgy mehet a tetejére, nem lesz baj.

Facen lépj be a körömnyomda mánia csoportba, párszor ki lett beszélve a téma. A moyrának pedig vannak videói a youtubeon.

2016. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Megrendeltem egy fekete konad lakkot pecsetelot illetve néhány mintát.

Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle. ..

Csak kifejezetten konad lakkokal érdemes szerintetek próbálkozni?

2016. ápr. 29. 08:59
 3/5 anonim ***** válasza:
A konad messze nem a legjobb, de legalább drága. A moyra sokkal jobban megéri ár-érték arányban...
2016. ápr. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos a célnak megfelel Lehet vele dolgozni..DE ...rengeteg moyra videó megnézése után rajotttem muszáj a moyra tol is rendelni :))).

A moyra nyomdát csak videóban láttam viszont a nyomda feje a konade hoz képest habnak tűnik.

Vagyis a konad nyomda fej elég kemény illetve a minták se olyan szépek mint a moyra nak.

2016. máj. 19. 07:03
 5/5 anonim ***** válasza:
A konadnak gumiból van a feje, a moyra pedig puha szilikon. Én nagyon szeretem, több lemezem és nyomdám is van már.
2016. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!