Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a karkötő jelent vagy...

Ez a karkötő jelent vagy jelképez vamait? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


a sok egymásba fűzöttre gondoltam


2010. ápr. 7. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
nagyon regota vagyok egy ilyenre, de sehol se talaltam :( valoszinuleg semmit nem jelent, mert egy ismerosom csak ugy kb 60 ft-ert vette egy bizsu boltban, es ha nagy jelentosege lenne, akkor mar irtak volna rola (anno az Olsen ikreken lattam ilyet, es a "szemfules" ujsagirok mindenre felfigyelnek). Szoval sztem nincs :)
2010. ápr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen karkötőm =D

én Kristen miatt vettem,mert rajta láttam :) meg am is tök ötletes dolognak tartom,én 100 ft érrt vettem a bizsusnál.És sztem sincs semmi szimbolikus jelentése.


Vivienne

2010. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi az OFF ért,de én már hónapok óta ilyet akarok,de sehol nem találtam.:(

Voltam már bizsus boltban meg szinte mindenhol,de sehol semmi,néhol meg azt sem tudták,hogy miről beszélek,úgy nézek rám,mint egy hülyére.:(

Szóval akiknek van ilyen az légyszi írja már meg hogy hol vette!

Előre is köszi!

Üdv!

2010. ápr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nekem is van

én ugy csináltam hogy vettem 60 forintért 1 méter madzagot és összekötöttem :D

2010. ápr. 8. 15:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Menjetek be a Retro-ba és az eladókon ilyen karkötőt fogtok látni. :) Én ott látok mindig ilyet.. nekem is tetszik. :'DD
2010. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a bizsu brigitte.be vettem..szerencseré,tudták ,h mit akarok,és azt is +mutatták,h h kell összefűzni. =)


Vivienne

2010. ápr. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelent Amerikában be is tiltották,hogy ilyet hordjanak a fiatal lányok!

Szex karkötőnek hívják ez a szín a szexet képviselni!

2010. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
szivatsz??
2010. ápr. 9. 18:31
 9/9 anonim ***** válasza:

ugyanez a kérdés volt egy másik helyen ezt a választ olvastam.:

Amúgy jelen valamit...

Ezek ilyen szex karkötők...

Angliában terjed el !

Olvastam róla egy cikket és abban azvolt h minden szín mást jelent és az angliai csajok azt csinálják hogy felvesznek különböző jelentésűeket és ha azt letépi róla a fiú akkor muszáj neki megtenni vagy kiröhögik...

Nekem is volt ilyen nagyon szerettem ...

Csak véletlen elárultam h szex karkötők és a fiúk letépkedték :D

Amúgy a fekete a szexet jelenti a zöld az ölelés a piros az smárolás a sárga a nyak harapdálás és így tovább :D

2010. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!