Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit jelent/jelképez az ilyen...

Mit jelent/jelképez az ilyen karkötő? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Mit jelképezhet,jelenthet az ilyen karkötő? Egyáltalán miből van és hogy rakják fel?


2010. máj. 1. 17:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem jó a kép.
2010. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
gondoltam h erről a karkötőről lesz szó. nekem is ilyen van nem jelképez semmit. a youtube-on vannak róla videók h h kell megcsinálni.
2010. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

és mi a neve? vagy youtubeon hogy lehet rákeresni?:D

egyébként köszi a válaszokat :)

2010. máj. 1. 17:55
 4/20 anonim ***** válasza:

kovácsovics fruzsin láttam ilyet

na akkor nem is veszek fel ilyen karkötőt vagy mit

2010. máj. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy kin láttatok ilyet...
2010. máj. 1. 18:29
 6/20 anonim ***** válasza:
akkor keresd meg magadnak, mert én meg nem mondom mit találtam...
2010. máj. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
valami fesztiválon (talán sziget) jelképezte azt,hogy az illető a 69-es pózt kedveli és minden szín mást-mást jelentett.Különben én is ilyen karkötőt szeretnék már hajkurászom egy ideje mikor mondtam az osztálytársam világosított fel,hogy mi a jelentése.Ráadásul a két fekete két lányt is jelent.De őszintén?!Totál mindegy.Nehogy már jelentsen valamit két gumikarkötő.Ha tetszik hordd,ha nem akkor ne!Ha kitalálják,hogy a zöld póló azt jelenti,hogy hátulról szereted attól még ugyanúgy felveszed,nem?
2010. máj. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Neve: jelly bracelet.


Bijou Brigitte-be lehet venni, pár száz ft darabja. Van többféle színben. De ha gumikarkötőként kéred, ami vékony kézre való tudni fogják. :)

2010. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! :)
2010. máj. 1. 20:22
 10/20 A kérdező kommentje:
2010. máj. 2. 10:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!