Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem találom a megfelelő színű...

Nem találom a megfelelő színű alapozót? (! )

Figyelt kérdés
Elég nehéz eltalálnom, hogy melyik árnyalat passzolna a legjobban. Ha egy világosat veszek, akkor nagyon sápadt leszek vagy valamennyire "alkalmazkodik" a bőröm színéhez?

2016. máj. 1. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú,pacsi!:) Én sem találom soha a megfelelő színű alapozót..

Nekem annyira világos a bőröm ,hogy pl az Avon Luxe alapozójának a Procelain árnyalata (legvilágosabb) is sötét.. Szóval így jártam :D

Viszont van ilyen alapozó sötétítő ,vagy világosító ,itt van leírás róla: [link]


És itt a link ,ahonnan tudod rendelni : [link]


Remélem segítettem!Pussz

2016. máj. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


És ugyan az az alapozó ,egy sötétebb árnylatban ,ha az alapozót sötétíteni szeretnéd ;)

De a pinkpandán érdemes szerintem szétnézni ,ha ezeket az alapozókat nem is véled hasznosnak ,tuttttti ,hogy kapsz majd neked való,tetsző másik alapozót :)

1-es voltam :)

2016. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam ezzel, aztán a Douglasben lévő sminktanácsadók segítettek, hogy melyik passzol.
2016. máj. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Többféle megoldás van rá. Ha túl világos, bronzosítóval, vagy sötétebb púderrel tudod korrigálni (ez pl akkor is jó, ha barnultál kicsit, de nem akarsz csak ezért új alapozót venni). Ha túl sötét, akkor világos korrektorral tudsz igazítani rajta. Másik megoldás, hogy veszel kettő alapozót, egy világosabbat meg egy sötétebbet, és kikevered a jó színt. Ez akkor is jó, ha pl nagyon szeretsz egy alapozót: veszel egy világosat télre, meg egy sötétebbet, ha lebarnulsz (már, ha szoktál napozni, vagy önbarnítózni) nyárra, és a köztes időben meg akárhogy változik a színed, ki tudod keverni magadnak. Ez egyszerre mondjuk lehet, hogy nagyobb kiadás anyagilag, viszont egész évben, de legalább fél éven át elég lesz az a két üveg alapozó, mert felváltva használod őket.

A színt mindig a nyakad és mellkasod színéhez igazítsd, ne az arcod színéhez.

2016. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nyakam es a mellkasom tiszta feher, az arcom egy kicsit barnabb. Szoval akkot megiscsak jo az a vilagos alapozo?
2016. máj. 1. 12:56
 6/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Igen, mert úgy a szép, ha egységes a nyak és a fej, főleg egy kivágottabb vagy vállat szabadon hagyó felsőnél. Valóban sápadtabbnak tűnsz, elvégre nem az van megszokva, de egy kis bornzosítóval vissza tudod adni az arc dimenzióját, anélkül, hogy a nyakad meg az arcod két különböző színű lenne.
2016. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Revlont használok, Ivory árnyalatot. Tökéletes. Nagyon fehér vagyok én is, szinte mindegyik túl sötét volt eddig, vagy még durvábbra sápasztottak (pl a L'oreal porcelain-ja)
2016. máj. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!