Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avonozni kezdtem, Avon tanácsa...

Avonozni kezdtem, Avon tanácsadónők, tudodtok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Hogyan építsek ki vevő kört?

2016. máj. 4. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha itt kérdezed akkor ez már veszett ügy. Amúgy sem éri meg.
2016. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát eredetileg azért léptem be hogy magamnak és a családnak olcsóbban rendelhessek, deszeretném meg próbálni nagyonn körben is. Csak arra lennék kiváncsi hogy hogyan közelítsek meg úgy embereket hogy ne legyen tolakvó.
2016. máj. 4. 16:59
 3/11 anonim ***** válasza:

én ez alapján lettem gazdag

[link]

2016. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

Hát idegen emberekre ne akard rátukmálni. Ha meg nincs olyan ismerősöd akit érdekel akkor ez van. Nincs mit tenni.

Amúgy a legtöbb Avon termék ócska, minőségtelen és drága is, szóval nem értem miért akarna bárki ilyesmit használni, meg támogatni vele az állatkísérleteket, ami rohadtuk kegyetlen dolog és nincs rá szükség egyáltalán.

2016. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az avon nem támogatja az állatkisérleteket, sőt.... és szerintem nagyon sok jó termékük van én szeretem ha te nem ne vedd meg ennyi.

És amúgy az ismerőseimre gondoltam, hogy hozzam fel nekik a témát erre gondoltam, nem kell rögtön bunkózni és leszólni az avont.

2016. máj. 4. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ó második, ez embertelen jó, szakadok 😃😃😃
2016. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
az amit a második küldött tényleg vicces, de komolyra fordítva, valakinek nincs egy jó tippje?
2016. máj. 4. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Avonos és nekem se jönnek be a termékeik. De szerintem az ismerőseidnek simán mondd meg ha találkoztok hogy elkezdtél avonozni, ha szeretnék tudsz adni katalógust és tőled rendelhetnek. Csak ez az egyenes út a normális. Nem kell trükközni.
2016. máj. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
oké :) és az jó ha esetleg kiírom facebookra is?
2016. máj. 4. 20:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, Avonozom én is, írok neked privát üzenetet, mert eddig még nem kaptál érdemben megfoghatót!
2016. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!