Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok mondani jó szemceruzát...

Tudtok mondani jó szemceruzát és szemhéjtust?

Figyelt kérdés

Vettem mútkor az avonból egy szemceruzát a Super Shockot és irritálja a bőrömet meg csomósodik ezét belemegy a szemembe a festék. Úgyhogy ez nem jött be. Tudtok mondani olyant ami nem itritálja a bőrt és nem maszatolódik, nem folyik lr nyáron?



Szemhéjtusom is ugyan ilyen:( abból melyiket ajánljátok? Jó lenne ha nem húzná a bőrömet:))



2016. máj. 6. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! azt latom, hogy mindenkinek mas jon be.... na ami nekem az a essence long lasting szemceruza, ez is kitotlos mint az avon, csak ez jo, nekem. Van clinique szemceruzam is, tudom, h az essence alsokategorias arban, de ez a szemceruzaja evek ota mindent visz es parszaz forint...
2016. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elso vagyok, csak ayt akrtam mondani a clinique-kel kapcsolatban, hogz ay nekem semmit nem er, par perc utan elkenodik, pedig ala alapoyok+syemhelzpuder ...
2016. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt. Neked nem irritalja az essence long lasting a szemedet? Nem szemcsesedik?
2016. máj. 6. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Tusból a Catrice vízállója, olyan alakú mint egy toll, de tégelyes és ecsetes a vége. Nem kell tőle megijedni, baromi könnyű vele dolgozni. Példának okáért, kb. fél éve nem húztam ki a szemem, ballagásra én mégis cicaszemet akartam, és meglepően könnyű volt vele ennyi idő után is dolgozni.
2016. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!