Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkterméknek visszaadják...

Sminkterméknek visszaadják így az árát?

Figyelt kérdés
A Joy-napok alkalmából vettem egy L'Oreal Paris Infallible Mega Gloss szájfényt. A csomagolás le volt "zárva", a szájra való tesztereket pedig nem szoktam felkenni, mert ki tudja ki tente előttem magára... Szóval megvettem, itthon felkentem, de nagyon rossz íze van, olyasmi mint amikor egy noname szájfényemnek már lejárt a szavatossága (volt már vagy 8 éves), elképzelhető, hogy ennek a szájfénynek is már lejárt a szavija? Mert olyan körömlakkok is simán kint voltak teljes áron, amik már jól láthatóan "szétváltak" a bázisuktól... A blokk megvan, de ugye felbontottam a csomagolást, így visszavihetem?
2016. máj. 12. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szrintem probald meg hatha.. de nem hiszem lehet azt mondjak h ennek ilyen az íze ès hogy ki kell probalni.. de maskor szerintem ne vegyel olyan helyen ahol latod h a tobbi termek sem jo minosegu..
2016. máj. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!