Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kezdjek neki a fültágít...

Hogyan kezdjek neki a fültágításnak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
100as szöggel...
2016. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kösz.. Komolyan kérdeztem
2016. máj. 14. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Komolyan...2 embert ismerek, akinek van/volt, mind2 megbánta, gáz...amúgymeg nem hiszem, hogy ezt otthon magadnak kéne csinálni, hátha elszúrod mégjobban...
2016. máj. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Megoldom azt hogy ki tegye be a tágítót, de tudod van az amikor el kell kezdeni..Csak nem tudom hogyan kezdjem tágítani. Mit tegyek a fülembe , hogy kezdjen nőni a lyuk.
2016. máj. 14. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet kapni piercingesnél nagyon vékony és pici csigát, haverom azzal kezdte el tágítani. Fog vérezni és gennyezni, arra számíts. Bepanthennel kenjed be, úgy könnyebben "becsúszik". (ha jól emlékszem) 10 mm alatt egy idő után be fog forrni, ha nincs benn semmi, de ez emberenként eltérő.
2016. máj. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nyelv pcvel kezdtem, majd fültisztító pálcika, utána tollbetét, és így tovább. Én is Bepanthennel kentem
2016. máj. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Pár ismerősöm pálcikákkal kezdték, aztán szìvószál, utána már belefért egy kisebb fültágìtó. Szerintem undorító, utána szaladgáltak az orvoshoz gyulladt füllel még stb.


Off: Egyik haverommal kitaláltuk hogy ha az egyik ismerősőm elalszik a buszon (egy hosszú út alkalmával) ráteszünk egy nagy lakatot a fülébe és elszaladunk a kulccsal, hát sajna nem jött össze felébredt.

De jó szavazás lehetett volna hogy szaladgál a lakatoshoz, közben fogja a fülén a kamatot hogy ne szakadjon le.

:DDDDDDD


csak akkor kezdj bele ha nincsenek ilyen bolond haverjai :D

2016. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*szìvatás

*haverjaid

2016. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én úgy kezdtem hogy neten rendeltem egy fültágítós szettet, és nézz szerintem youtubeon pár videót(szakemberektől), és vegyél valamilyen milyen olajat síkosítónak pl e-vitamin olaj, nem ajánlom a testápolókat főleg ha van bennük parfüm. Nem, nem kéne túlságosan fájnia mikor tágítod, véreznie pedig végképp nem lenne szabad, ha nagyon fáj akkor próbálkozz egy kisseb mérettel.
2016. júl. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!