Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, nők! Mi a véleményetek...

Lányok, nők! Mi a véleményetek arról, ha egy természetesen szép lány piros rúzst/spirált használ?

Figyelt kérdés
Semmilyen más sminket nem, csak ezeket, de ezeket mindig. Ezeknek milyen káros hatásai lehetnek a későbbiekben?

2016. máj. 15. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi, de nekem nem tetszene, hogy semmilyen az arca mellette. Nem kell hülyére kontúroznia magát, de egy kis BB krémet vagy színezett hidratálót tehetne fel.


Én is hordok piros rúzst, de alapozó nélkül nem tenném fel.

2016. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért nem tennéd fel alapozó nélkül?
2016. máj. 15. 15:31
 3/10 anonim válasza:
65%
Szerintem csak feldobja az arcod szépségét.És úgy tudom csak a szempillaspirálnak lehet egy káros hatása: ha éjszaka nem mosod le akkor letöredezik a szempillád.
2016. máj. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. máj. 15. 15:33
 5/10 anonim válasza:
0%
Ha szép a böröd akkor ne hallgas az elsőre alapozot ne rakj fel az csak rontja a böröd föleg ha nincs börhibád
2016. máj. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. máj. 15. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Miért kellene egy természetesen szép bőrre bármit is rákenni? Úgy legyen, ahogy a viselőjének tetszik.


Ha viszont az ellenkező nem tetszését kellene kiváltani, akkor érdemesebb a szemet kiemelni, a felmérések szerint az vonzóbb hatást kelt.

2016. máj. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet úgy öltözni minden nap hogy ahhoz menjen mindig a piros rúzs. Kivéve ha minden nap feketében és fehérben jár az illető.

Attól is függ hogy hogy áll neki a sötét rúzs. Például nekem vastagabb szám van és eszméletlen hülyén áll minden szín a számon, ezért csak natúr szájfényt szoktam használni.

Szerintem a piros rúzs a vékony szájú nőknek áll igazán jól, akiknek szép fehér foguk van.

Amúgy inkább alkalminak tartom, mint hétköznapinak, mert elég feltűnő a mindennapokban.

2016. máj. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, egyrészt, aki azt mondja, hogy károsítja az alapozó a bőrt, az buta. Ja, ha noname lejárt kínai szart kensz az arcodra, nem lesz szép, de ha drogériában veszed, semmi bajod nem lesz.

És ahogy írták, csak akkor okoz bajt, ha nem mosod le.


Nekem sincs bőrhibám, de egységesíteni kell a színt.


Alapozó nélkül meg azért nem hordanám, mert az az alap. Olyan, mintha kócos, csomós hajba beletennél egy gyönyörű hajcsatot. A rúzs dekor, mint a csat, az alapozás alap, mint a fésülködés.

2016. máj. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg jól áll neki
2017. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!