Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozó ajánlanátok az...

Milyen alapozó ajánlanátok az alábbi bőrtípusomhoz? (Többi lent! )

Figyelt kérdés
A homlokomon és a T vonalamon eléggé olajos a bőröm, könnyen kifényesedik és néha elég pattanásos tud lenni viszont az orrom körül és az orrom mellett / szem alatti bőrfelületek nagyon könnyen kiszáradnak és hámlanak (pedig hidratálom). Tudtok ajánlani valami jó alapozót ami aránylag jól fed de nem kelt maszk hatást? És lehetőleg diák barát ára legyen! (max 4000-5000 ft)

2016. máj. 18. 15:42
 1/6 anonim válasza:

Szia:)

Az Essencenek jo alapozoi vannak amik nem keltenek maszk hatast.

Aztan en Catricet hasznalok,szeretem jol fed.De amugy menny dmbe aztan biztos talalsz valami szamodra valot:)

2016. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az essence alapozót már próbáltam sajnos kipattogtam tőle ezert nem is szeretnék ilyen olcsóbbakat próbálgatni mert csak a bajt okozzák :S
2016. máj. 18. 16:30
 3/6 anonim válasza:
Szia:) nekem is ilyesmi bőrtípusom van, szerintem a L'oreal matt alapozó nagyon jó! De ha mész Rossmanba vagy DMbe vagy akárhova, a drágább márkáknál keresgélj matt alapozót. Van egy pár:)
2016. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

16:43


Te melyiket használod? A trou match-ot? Sok jót hallottam már róla de félek beleinvesztálni majdnem 5000 Ft-ot :S

2016. máj. 18. 16:50
 5/6 A kérdező kommentje:
*true match
2016. máj. 18. 16:56
 6/6 anonim ***** válasza:

True Match-et én nem ajánlom, nekem is olyan bőröm van, mint neked, és nagyon hamar kifényesedik a T-zónámban, szóval max. télen fogom használni, akkor a homlokomon sem olyan zsíros a bőröm.

Én egyébként most a Bourjois 123 Perfect alapozóját tervezem megvenni, asszem ilyen 4500 Ft körül van, nagyon sok pozitív véleményt hallottam róla. A L'Oreal Infallible Matt alapozójával is szemeztem, de nekem valamiért a Bourjois szimpatikusabb.

Egyébként használtam Catrice All Matt Plus-t is, nekem annyira nem vált be, nem volt elég tartós rajtam.

2016. máj. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!