Mikor mehetek strandra?

Figyelt kérdés

Kedden csináltam köldök pc-t, természetesen steril cuccokkal, rendes branül tűvel.... minden nap 3 szor forgatom benne a piercinget,és betadinozom is 3-4szer egy nap.

Egy baj volt,nem tudtam venni bele rendes orvosi fémet,ezért bizsu van benne,de én bírom a bizsut mert a fülemet is magamnak szurtam,abba is egyböl bizsu volt....kicsit még fáj ha nagyon le hajolok és nagyon picit be is van gyulladva de nem vészes,már szép.... a kérdésem,hogy strandra mikor mehetek vele??

és has pólót mikr velehet fel? (mert gondolom ahogy nem takarja a hasam a felső,beleszáll a por ezért ugy tudom nem lehet egyböl felvenni)

a válaszokat előre is köszi :)

14/L


2016. máj. 20. 18:56
 1/3 anonim válasza:
meg varj egy kicsit szerintem foleg ha be is van gyulladva, majd ha teljesen jo lesz utana inkabb( en ezt ajanlom)
2016. máj. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) de focizni már lehet vele?? mert edzőm keményen fog minket,nem szereti ha sokat lógunk
2016. máj. 20. 23:29
 3/3 anonim válasza:
menjel igen csak figyelj ra es ovatosan!!:)
2016. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!