Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Anya miért nem engedi a...

Anya miért nem engedi a korrektort?

Figyelt kérdés

Van egy pár pattanásom ami nem igazán akar eltűnni.. főleg az államon van egy ami nagyon zavar.. Szeretnék rá venni korrektort de anya nem igazán engedi.. Szerintem nem lenne feltűnő,nem az egész arcomat szeretném kikenni.. Más sminkterméket nem használnék egyelőre nem is akarok..

12/l (6.oszt.)



2016. máj. 21. 14:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Korrektorral csak rontanál a helyzeten, több pattanásod lenne.

Menj el kozmetikushoz, majd ő kitisztítja az arcod.

2016. máj. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%

Kérdezted tőle miért nem engedi? Valószínűleg ő tudja miért ilyen prűd sminkelés témában...

Talán mert azt hiszi ha engedi ezt akkor rögtön többet akarsz majd és nem akarja hogy túl korán felnőttnek sminkeld magad. Vagy fogalmam sincs nem értem az ilyen szülőket.

Vedd meg magadnak és ne szólj róla.

2016. máj. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

A korrektortól tényleg csak rosszabb lesz.

Szerintem a kozmetikus jó ötlet.

Én nagyon sokáig nem használtam korrektort, talán a gimi végén először. És most se használom minden napra.

Sajnálom, hogy zavar, ennyi idősen engem is zavart, de szerintem a kozmetikus segíthet. Cikizni senki se fog miatta, ennyi idősen ez normális.

Anyukád háta mögött pedig ne vegyél korrektort, se semmit. Nem szép dolog, én sose tennék ilyet. Ha megteszed, és lebuksz(és le fogsz, látni fogja az arcodon ) akkor nem a korrektor lesz a legnagyobb baj, hanem a bizalom megszegése.

2016. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nem,nem szeretnék venni anya tudta nélkül..majd megkérdezem miért nem engedi,erre azért én is kíváncsi vagyok.

Kozmetikus.. Hát,nem tudom.. :s

2016. máj. 21. 18:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs annyi pattanásom,hogy kozmetikus kelljen,csak zavaró,feltűnő helyeken van 1-2.
2016. máj. 21. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
A korrektortól egyáltalán nem lesz rosszabb a helyzet. Tudom, mivel évek óta használom, éjjelre is, mert leszárítja a pattanást. Szóval hasznos is, nem csak fed. Mellesleg nem látszik, szóval nyugodtan vehetnél és használhatnád titokban is akár. Nem értem anyudnak mi baja ezzel, gondolom ő is valami félretájékoztatott ember és azt hiszi káros.
2016. máj. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

A tudta nélkül nemigazán szeretném megvenni..

Lehet,hogy azért nem engedi,mert azthiszi,hogy csak rosszabb lesz a korrektortól,mondtam neki régebben is,hogy elméletileg le is szárítja,de nemnagyon hitte el.

2016. máj. 21. 18:55
 8/12 anonim válasza:
Szia, a húgom szintén 6-os, és használ korrektort (a legegyszerűbb stiftest) . Nem lett neki durvább tőle, hamar megtanulta használni, és szerintem nem baj, ennyi idősen már én is használtam (bár én közben kozmetikushoz is jártam, tényleg hasznos, nekem nagyon sokat segített!). Ha nagyon zavar, szerintem próbálj meg vele beszélni, hátha... :)
2016. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2016. máj. 22. 12:26
 10/12 anonim ***** válasza:

Anya nem akarja, hogy idő előtt felfigyeljenek rád a srácok.

És pár pattanás jó távoltartó:)

2016. máj. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!