Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez hasonló (esetleg olcsóbb...

Ehhez hasonló (esetleg olcsóbb) alapozó?

Figyelt kérdés
Nagyon világos bőröm van, se nem sárgás, se nem rózsaszínes, ezért eddig nem találtam megfelelő alapozót. (pár napja segített egy hölgy egy sminkes boltban, ott ajánlott egyet, ami valóban pont jó nekem) ez a Guerlain Parure de Lumiere - 02 BEIGE CLAIR nevű/árnyalatú alapozó. Viszont jelenleg nekem ez nagyon drága. Van esetleg más amit tudok ajánlani, ami szintén ilyen árnyalatú lehet? Se nem túl sárgás, se nem túl rózsaszín, és még világos is? :)

2016. máj. 21. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Rimmel Lasting Finish Nude 010 esetleg? Próbáld ki.
2016. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bourjois city radiance legvilágosabb árnyalatát nézd meg. :) Ez 4500 körül van.

A Guerlain milyen árban volt? Azt tudom, hogy 10 e. felett, csak kíváncsi vagyok mennyivel. :D

2016. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
L'Oreal Infallible Matt? A sötétebb árnyalatok mondjuk elég sárgásak, de a legvilágosabb semleges, szóval szerintem próbáld meg (mondjuk nem írtad, milyen típusú a bőröd, ha száraz, akkor inkább hanyagold).
2016. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Guerlain olyan 15-20. Vagyis láttam ennyiért is annyiért is :D

Olyan normál bőröm van. Nem is száraz, nem is zsíros. Azt hiszem ilyen szempontból szerencsés vagyok :)

Köszönöm szépen a válaszokat ^^

2016. máj. 26. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!