Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok olyan alapozót/bb/cc-t...

Tudtok olyan alapozót/bb/cc-t ami érintés álló? Nem kopik le ha hozzá ér az ember.

Figyelt kérdés

2016. máj. 25. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
En a garnier bb kremjet hasznalom. Nagyon szeretem. Ha hozzaerek a boromhoz nem is erzem, hogy lenne az arcomon valami es egy egesz napot is boven kibir. En egy nagyon pici puderrel le szoktam fedni.
2016. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha valami normálisabb márka (szóval kb bármi amit egy drogériában találsz) és rendesen lepúderezed alapozás után akkor semelyik sem fog lejönni.

Használhatsz primert is alatta, hogy mégjobban fennt maradjon.

2016. máj. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

L'oreal true match

L'Oreal infallible

Bourjois 123 Perfect CC CREAM

Mindegyik látszik pl az ujjamon ha hozzá érek arcomhoz.

( innisfree, Manhattan, skinfood peach sake silky finish powder) ezekkel a púderekkel használtam.. És hiába

2016. máj. 25. 18:42
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy probat meger a garnier. Nekem teljesen beszivodik a borombe a krem es csak a szine marad rajta. Nagyon szeretem. Ma megis ezt valasztanad megtenned hogy jelzed hogy bevalt-e? :)

(Elso voltam)

2016. máj. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Áhh én azt tuti nem próbálom ki, azért manapság már figyelem az inci-t ( összetevőket)

És ebben van alkohol.

Meg anno úgy emlékszem h ezt próbáltam ki és brutálisan illatos volt, mintha parfüm lenne. Én meg ilyet nem kenek az arcomra :)

2016. máj. 25. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Akkor nem az alapozóval van a baj, hanem vagy a bőröd túl zsíros vagy valamit nem jól csinálsz, pl nem száraz és olajmentes a bőröd mikor elkezdesz sminkelni, túl vastagon viszed fel az alapozót, nem elég a púder, nem, használsz primert, úgy púderezed az arcod, hogy még nem száradt meg teljesen az alapozó alatta stbstb, ezektől mind lehet.

Használj valami oil control tonikot és primert mielőtt felkened az alapozót, csak nagyon vékonyan, várd meg amíg teljesen megszárad, utána a púder. Ha olajos a bőröd napközben többszöris javítgatni kell, mert aármilyen alapozót vagy púdert használsz le fog jönni a zsíros bőrről. Vagy vegyél direkt erre szolgáló kis papírokat vagy sima zsebkendő is megteszi, ha gyengéden a bőrödhöz nyomod, hogy felitassa a nedvességet majd egy kis púder.

2016. máj. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Keress egy Amway termékforgalmazót, nála kipróbálhatod az alapozókat, segít a választásban, segít, hogy hogyan használd, és ha 3 hét múlva rájössz, hogy mégsem tetszik a szín, vagy mégsem felel meg az elvárásaidnak, akkor vagy kicseréli egy másikra vagy visszaadod és visszakapod az árát.
2016. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A helia világos bőrűeknek való BB krémje hihetetlen jó, jó a fedése ,tartós,és árban is jó az én vámpírfehér bőrömön a garnier világos BB krémje barnitóként hat 😅(1800ft)
2016. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amway... Volt mar hozza szerencsem, nagyon kicai az alapozojuk, malik le az arcrol es draga!

Catrice hd liquid?

2017. jan. 7. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kicsi*
2017. jan. 7. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!