Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell föltenni jól az...

Hogyan kell föltenni jól az alapozót?

Figyelt kérdés

Úgy hogy nem legyen darabos.

Hogy úgy nézzen ki mintha most jöttem volna a sminkestől.


2010. ápr. 10. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én arckrémmel keverem
2010. ápr. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztosat tudok: az arcodra előbb kenj fel valamilyen arckrémet.
2010. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszotokat!

És küldhettek még ha vki máshogy csinálja!

2010. ápr. 10. 18:29
 4/8 anonim válasza:
100%
Én nem szoktam keverni arckrémmel, mert attól még zsírosabb lesz a bőröm. inkább felviszem a folyékony alapozót egy alapozó szivaccsal, majd fixálom egy kevés kőpúderrel.
2010. ápr. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is keverem krémmel.:D
2010. ápr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a legszebben alapozó ecsettel tudom felvinni, de jó a kicsit megnedvesített alapozó szivacs is. Arckrém előtte az jó ötlet, csak várd meg míg teljesen beszívódik és utána alapozz, különben foltos lesz.
2010. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha tényleg olyat szeretnél mintha most jöttél volna a sminkestől akkor kezdj egy könnyű hidratáló krémmel, amitől nem fénylik az arcod és könnyen beszívódik, majd nedvesíts meg egy alapozó szivacsot és vigyél fel egy vékony réteget, ahol kell alaposan egyengesd el, (áll alatt, hajtőnél) ezután egy világosabb árnyalatú korrektort tegyél a bőrhibákra, a szemed alá a karikákra, az orrod tövébe mert ott pirosabb a bőr, a szád köré, hogy kiemelje az ajkaidat, esetleg az álladra ha kell.ezután mindenképpen fixáld egy kevés púderrel. remélem segítettem.
2010. ápr. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!