Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha egy estére használom a...

Ha egy estére használom a Garnier BB krémet a bőrömnek lesz baja?

Figyelt kérdés
Sok rossz dolgot olvastam erről a BB krémről, viszont csak ez van itthon. Buliba szeretnék egy kis fedést a bőrömnek de félek, hogy nagyon pattanásos leszek tőle és fényleni fog az arcom. Nem szoktam szinte sose használni alapozót és BB krémet ezért nem annyira értek hozzá. Egy alkalomtól lesz baja a bőrömnek tőle, és vegyek inkább jobbat, vagy nyugodtan használjam erre az estére? És ha mégis másikat kéne vennem akkor mit ajánlotok? Kicsit zsíros a bőröm és mitesszeres, ezért azt se használnám sűrűn.

2016. jún. 5. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Ne használd. Alapozószerűség, eltömíti a bőröd, és még jobban ki fogsz pattogni reggelre.
2016. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ki fogsz pattogni tőle egy használat után. Én azért nem használnám a helyedben, mert ezek nem zsíros bőrre vannak kitalálva. Ha csak önmagában, púder nélkül használod, akkor nagyon hamar fényleni fog az arcod, ami szerintem rosszabb mintha nem kennél fel semmit. A te bőrtípusodra (az enyém is zsíros és mitesszeres) inkább valami habállagú, sűrű, esetleg tégelyes alapozó lenne a legjobb választás.
2016. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Arra a döntésre jutottam hogy nem fogok BB krémer sem alapozót használni. Így nem is kell aggódnom hogy elkenődött-e, vagy fénylik az arcom és én is jobban érzem magam nélkülük. Az az elsődleges célom hogy felszabadultan tudjak szórakozni az este és úgy érzem ha lefedem az arcom nem menne.
2016. jún. 5. 19:12
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Bőrödtől függ, mennyire érzékeny. A garnier valóban elég gány formulájú termék, de egy jó alapozó nem tömíti el a pórusaidat.
2016. jún. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én is ezt a BB krémet használom, az egyetlen bajom a színével van. A BB krém arra lett kifejlesztve, hogy egységesítse a bőr színét, és mindezt úgy biztosítsa, hogy nincsenek benne mindenféle káros anyagok (amik egyébkként a magasabb fedést, és a matt/fényes hatást eredményezik), így érzékenyebb vagy kevésbé probklémás bőrűeknek teljesen jó választás. Ne félj a használatától, biztos vagyok benne, hogy meg fogod szeretni. Használni is könnyebb mint egy alapozót, és majdnem annyira jó is az eredmény:)
2016. jún. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszöm nektek is a válaszokat
2016. jún. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!