Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 1 hete vetten Meg a Garnier...

Kb 1 hete vetten Meg a Garnier Pure Active golyós "pattanás eltüntetőt". Minden nap használom. Mindig csak a hibás bőrrészt kezelem vele. Hagyjam abba a kezelést vagy folytassam tovább?

Figyelt kérdés
Ahol vettem azt mondták, h már másnap jelentősen fognak csökkenni a pattanások, de ez nem így lett. A pattanások egyre feltűnőbbek lettek és nem tudok most mit csinálni velük..Hagyjam abba a "kezelést"? Vagy folytassam tovább? Félek nehogy valami betegség legyen az..
2011. okt. 3. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Hagyd abba, és ha tényleg zavarnak, menj bőrgyógyászhoz.

Egy jótanács a továbbiakra: minél jobban reklámoznak valamit, annál sz*rabb...


Egyébként nekem ez a házi pakolás vált be:

kb. 2 dkg élesztőt icipici tejjel (épp, hogy ellepje) meg vagy három, jó nagy csipet cukorral elteszek kelni, majd mikor jól fölhabosodott, felkenem az arcomra, és hagyom megszáradni. Piszkosul büdös, meg kellemetlen, ahogy húzódik, de mikor már kemény, le lehet mosni. Mindenképpen mosni kell, mert én egyszer próbáltam "radírozni", azaz ledörzsölni, és hát majdnem bepisiltem, annyira fájt :)

Nekem nagyon jól beválik, de nagyon sokan mondták már, hogy nekik is jó.

2011. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak hát az a probléma h a gyógyszerésznél otthagytam érte 1818 Ft-ot. Szal nemtom h abba hagyjam-e.. De asszem abba fogom hagyni. :D
2011. okt. 3. 19:58
 3/3 anonim válasza:
nekem egyépként tökéletesen bevált,szóval az én bőröm 2-3 hét után rendbe tette :)) elöször nekem is nagyon feltünőek voltak és az első héten alig látszott valami de amásodik héten már csak pár pattanás van a homlokomnál:)
2013. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!