Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Épp most nézegetem az AVON...

Épp most nézegetem az AVON katalógust, és van egy kettő vízálló termék, mint pl. a szemhéj festék. Kérdem én, ki az, aki a 40fokban, a vízpartra úgy megy ki, hogy ki van festve? Mi értelme van sminkben napozni?

Figyelt kérdés
Van itt valaki, a ki kisminkelve jár strandolni, és megosztaná velem a véleményét, hogy ez miért jó neki?

2016. jún. 6. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A vízállót inkább izzadásállónak kellene hívni. Vagy könnyállónak. Persze vannak olyan idióták, akik azt hiszik, hogy vízálló sminkben lehet strandolni, de ez butaság. A vízálló smink arra van, hogy ne izzadd le kánikulában.
2016. jún. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Én sminkben strandolok. De nem értem a kérdésed. Hogy ez miért jó? Ez se nem jó se nem rossz,alap sminket mindig használok. Vagy miért ne lenne szabad strandon sminkelni? Tényleg nem értem.
2016. jún. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem az,hogy nem szabad, de ha kifeszel a napra, izzadsz, akkor nem tömíti el a smink a pórusaidat?
2016. jún. 6. 11:40
 4/11 anonim ***** válasza:
64%

A vízálló smink nem arra van, hogy strandon viselje az ember, bár vannak ilyen elmebetegek, akik sminkben járnak strandolni. Nem tudok rájuk mit mondani, mint hogy p*csák. Én is minden áldott nap sminkelek, hajat vasalok, stb. De strandra eszembe nem jutna sminkelni, mint ahogy az edző terembe se méter vastag vakolattal járok, pedig ott is láttam már olyat, aki még rúzst is kent magára...

A vízálló azért jó, mert nem izzadod le, nap végén nem nézel ki úgy a spiráltól, szemcerkától, tustól, mint egy fekete mokeszos panda.

2016. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
A szempillámat spirálozom, és szemkontúrt húzok. Ennyi. Nem alapozóról beszéltem
2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
szemceruza, meg spirál strandra... :D :D :D hangosan röhögök :D :D
2016. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megnyugvás, hogy nem csak én gondolom furának a strandra való sminkelést.
2016. jún. 6. 15:29
 8/11 anonim ***** válasza:
29%
Na igen, csak a szempillájukat spirálozzák szerintem is a legtöbben, ezért látni strandon annyi panda sminkest, a vízálló is elkenődik a klóros víztől ugyanis.
2016. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
89%

Életemben nem sminkeltem még strandra, de kit érdekel, hogy ki mit ken magára? Aki emiatt p*csázik vagy értetlenkedik, annak önértékelési problémái vannak vagy simán rosszindulatú. Az olyan csajok a legrosszabbak, akik azzal töltik a strandolást, hogy más lányokat méregetnek - nem kedvességből.

Tegyétek túl magatokat a pandákon, és élvezzétek a strandolást sminkben vagy anélkül.

2016. júl. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Vy válasza:
82%

Szemceruzát én is szoktam, szempillaspirált is, sőt a szemöldökömet is át szoktam természetes hatású szemöldökporral púderezni kicsit, kb. ki se megyek úgy az utcára, hogy legalább minimális smink ne legyen rajtam (egyébként sem szoktam vakolatot hordani, még alapozót se használok hétköznapokon sem, mert a bőrömmel nincs semmi bajom, egyszerűen csak szeretem a szemöldököm és a szemeimet hangsúlyozni, nem értem, mi a baj ezzel...). És őszintén lesz*rom, hogy más mit gondol erről, magamnak akarok megfelelni, nem másnak - és magamnak bizony így felelek meg. Ennyi.

Mivel nem szoktam úgy lubickolni a strandon, hogy a fejemet dugom a víz alá, így egyértelműen nem is kenődik el ez a minimális smink sem... Időnként azért nem árt persze ellenőrizni, és áttörölni, ha mégis elmaszatolódna, de "panda-sminkem" nekem még sosem volt, strandolás ide vagy oda. Nem is értem, miért kell egyből p*csázni... Nálam a "h*lye p*csa" fogalom nem itt kezdődik, plusz én sem másokat méregetni + lefikázni megyek a strandra, hanem jól érezni magam. Tegye mindenki ezt, ahelyett, hogy mással foglalkozik...

2016. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!