Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Le lehet égni idehaza márciusb...

Le lehet égni idehaza márciusban? Mennyire van értelme ilyenkor napozni? Uv térképet mellékeltem.

Figyelt kérdés
[link]

2016. márc. 9. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Már kicsit késő tudom:D én le tudok varnulni már márciusban is, persze ahhoz, nagyon kell sütnie a napnak, az időkép uv tèrképét èn mindig használom, igazán már akkor lehet barnulni, ha már 60-45 percet a térkép tapasztalaim alapján! Itt a jó idő remélem már jó barna vagy!:D
2016. máj. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából az uv értéket érdemes nézni. Szerintem, ha már 3-4-es értéket elérni lehet elkezdeni napozni. Ez még pont elég erős, hogy valamit barnulj, de nem túl erős, hogy hamar leégj.

Persze ez azért bőrtípustól is függ. De érdemes minél előbb lekezdeni és nem a nyári 7-8-as erősségűnél először kifeküdni.

2016. máj. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!