Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Paco Rabanne Black XS vs Nina...

Paco Rabanne Black XS vs Nina Ricci Nina. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik a Nina Ricci, mert szeretem az édeskés illatokat.

De az összetevők alapján a Black XS is megtetszett, bár még alkalmam nem volt megszaglászni. Viszont a Ninából van itthon egy 10 ml-es kiszerelésem. Ugyanolyan áron tudnék szerezni mindkettőből, de csak az egyikre van pénzem. Szerintetek melyiket vegyem?

15/L (vidám, energikus lány)


2010. ápr. 11. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Drágám, elmész a Müllerbe, és ott akár egész nap elszaglászhatod mindkettőt, vásárlási kötelezettség nélkül. Ha már megszimatoltad őket, magadnak kell eldöntened, hogy melyik tetszik jobban.

Te fogod használni, neked kell eldöntened, hogy melyik jön be jobban.

2010. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Vidéki vagyok, szóval a Müller kizárva. :D

De sikerült találnom egy kis üzletet, ahol megszagoltam a Paco-t... Bár az ára kész horror volt. xD

A Nina és a Paco is 15000Ft volt (50ml)

Végül inkább netről rendeltem Paco-t.

Ettől függetlenül személyes véleményekre még kíváncsi lennék.

Kinek melyik tetszik jobban? Mennyire tartós stb. :D

2010. ápr. 13. 21:22
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem Paco volt és imádtam :)

2008 Karácsonyra kaptam úgyhogy sajna már elfogyott :(

De most kaptam Halle Beri Halle-t az se rossz de Paco-t venni akarok.

2010. ápr. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!