Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok miért nem használtok...

Lányok miért nem használtok mindennap rúzst az ajkak szépségének kiemelésére?

Figyelt kérdés

2016. jún. 7. 23:26
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarom kiemelni. Na meg ha felkenem 10 perc után már elkenődik vagy sehol nincs, vagy épp összegyűlik a redőkben és ronda lesz. Szóval nem sok értelme van.
2016. jún. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, én használok, de az ilyen undorító kérdésektől mindig elmegy a kedvem tőle.
2016. jún. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Sok férfit taszít a rúzs, többek közt a férjemet is.
2016. jún. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem azért létezek, hogy Neked örömet okozzak. Szeretek enni és inni is, ami rúzzsal kicsit problémás.
2016. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

mert nincs kedvem minden nap rúzst használni ???

mondjuk ezért.

2016. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sok mindent megtudtam amit nem is gondoltam volna. Ennek ellenére nagyon tetszik a rúzsozott száj, nekem egyenértékű a szem szépségével.Kettesnek annyit hogy ha ilyen embergyűlölő vagy akkor ne is használj! Haragos, indulatos archoz nem igazán áll jól. Négyesnek: az hogy enni nem egyszerű azt elhiszem. De hogy nekem nem akarnál tetszeni, abban már ne legyél ilyen biztos!
2016. jún. 8. 11:26
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen kérdések miatt.
2016. jún. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Meert nincs lehetőségem minden 10. percben nézegetni, meg igazgatni.
2016. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%

Embergyűlölő? Te akarod itt megmondani mindenkinek, hogy mit csináljon, hogy neked tetsszen. Ki vagy te mégis?


Csatlakozhatsz a fűzős, harisnyás, bugyis perverzekhez, rúzsos perverzkém.


Ha lenne, aki tetszeni akarna neked, ott lenne veled rúzzsal a száján, nem itt kuncsorognál idegeneknek.

2016. jún. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:

Én gyakrabban használok mostanában, de azért nem mindennap. Van, amikor inkább természetes sminkhez van kedvem, vagy egyáltalán semennyi sminket nem használok. De ha például a szemfesték erősebb, akkor érdemesebb kevesebb rúzst használni, hogy ne legyen túlsminkelt az összhatás.

Te milyen rúzsra gondolsz egyébként, kérdező? Mert más piros rúzst használni mindennap mint egy természetesebb, kevésbé feltűnő színt.

2016. jún. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!