Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szőke lány vagyok kék szemekke...

Szőke lány vagyok kék szemekkel. A mindennapi sminkem úgy néz ki hogy a problmás helyekre korrektor, az arcomra púder, alul szemceruza, szempillaspirál. Mivel dobhatnám fel a sminkem hogy még szebb legyek, de mégse legyen túl sok hétköznapi sminknek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
vilagosszinu szemhejpuder es talan szajfeny, hetkoznapra ennel tobb nem kell.
2008. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és a szemhéjtus jó?most próbálkozom kitanulni a használatát:D
2008. szept. 26. 16:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a szemhéjtus jó, de én leszoktam róla, mer az istennek sem tudtam vékony egyenes szép vonalat húzni sose:D

ajánlom h inkább otthon gyakorolj előtte, mikor vanidőd és tudod h nemmész sehova:)

egyébklnt meg nemmindenkinek áll jól én aztfigyeltem meg

vegyél egyett, próbáld ki, ha tetszik és ügyesvagy a hazsnáltalában akkor jöhet, mértisne

csak nehazsnálj ilyen színes szemhéjpúdereket:)

2008. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát szeretnék én is egyenes vonalat húzni,remélem egyszer sikerül:)
2008. szept. 27. 12:10
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon sok gyakorlas kell hozza, majd belejossz.
2008. szept. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A kék szemet az enyhe lilás színek emelik meg nagyon, jó a korrektor, de a púder alá tegyél alapozót. A szemcerúzával nem csak a szemed közvetlen közelében tudsz vonalat huzni, hanem az alsó szempilláidhoz is, majd elmaszatolni, azt is kb a szem közepéig huzni, szép lesz a tekinteted. Szájfény, de nem tul sok, és vigyázz a szemhéjfestékkel, hogy világos kell, és nem kell a szemöldöködik festeni!!!
2008. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem használok alapozót,mert eléggé szép a bőröm,ahol van vmi,oda korrektor!ja am nem mindig sima púdert teszek fel,mostanában csak az orcámra megy a bronzosítógyöngy:)
2008. szept. 28. 21:46
 8/9 anonim válasza:
én a szemhéjpúder alá szoktam tenni krémes állagú szemhéjfestéket és arra rá a szemhéjpúder ... tartósabb és jobban érvényesül a szín szerintem a barna jól állna neked
2008. okt. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rózsaszín, barackszínű vagynarancssárga szemhéjpor(vékony rétegbe, ha úgy szereted), valamint pasztellrózsaszín szájfény!
2018. jún. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!