Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vettem körömnyomdát, de mért...

Vettem körömnyomdát, de mért nem jó? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Amikor lehúzom a lakkot nem marad a mintán semmi:S

ha erösen ha gyengéden húzom, nem jó valamiért leszedi a lakkot a mintárol. Mit tehetek ilyenkor?:/


2010. ápr. 13. 12:58
 1/5 anonim válasza:
Szia! Lehet, hogy nem elég sürü a lakk amit használsz. Ha adtak hozzá akkor azt kellene kiprobálni( már ha nem azt tetted) Ha pedig nem adtak akkor egy félig beszáradt lakkal probálkozz! Nálam bevállt.
2010. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
olajmentes lemosót kell használni hozzá! nekem akkor volt ilyen, amikor szépen letisztítottam a sima körömlakklemosómmal, aztán csak lestem h mi a baja. nézd meg az összetevőit!
2010. ápr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. van rajta egy vékony fólia, azt lehet nem szedted le.

2. mielőtt használod töröld át körömlakklemosóval.

3. gyakorolj, eleinte nekem sem ment. :)

2010. ápr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én is vettem, és sokat kell gyakorolni, hogy sikerüljön ám :)

De én is feltettem egy kérdést, és valakitől nagyon hasznos válaszokat kaptam. Belinkelem, hátha neked is segít : http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__smink-es-kie..

2010. ápr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
azt szeretném még kérdezni, hogy hiába sürübb lakkal csinálom rettentö halvány:S szinte nem is látszik:/ ezzel mit lehet tenni?
2010. ápr. 14. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!