Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szükségem lenne egy jó minőség...

Szükségem lenne egy jó minőségű szemöldök fixálóra ismétlem szemöldök fixálóra és nem szemöldök színezőre vagy árnyalóra. Milyen márkájút vegyek?

Figyelt kérdés
Nincs a szemöldökömmel nagyon semmi bajom , nincsenek benne hiányos részek, viszont olyan kócos tud lenni és annyira nem állanak egy irányba a szálak , hogy csak na . Szükségem lenne egy jó minőségű , de nem valami drága szemöldök fixáló gélre vagy ilyesmire .

2016. jún. 22. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a milani.hu oldalról rendeltem egy szemöldök gélt szeintem nagyon jó és adnak hozzá egy ecsetet is ami 2 végű az egyik vége ecset a másik fésű. Szerintem az ára se rossz , és nagyon sokáig elég akár fél évig is vagy még több ! Nekem a hajszínem méz szőke és 02 natural taupe-ot használom.

Itt a link is Van 5 féle szín .


[link]

2016. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
***Bocsi rosszat linkeltem de ha belemész hogy szemek lenyitod és ott van hogy szemoldok és akkor kiadja az összes típust.
2016. jún. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Az essence fixálóját sokan dicsérik. Én a L'orealosat használom, az is jó.
2016. jún. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!