Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék venni NYX márkájú...

Szeretnék venni NYX márkájú matt folyékony rúzst, se sajnos Pesttől messze lakok, rendelve aligha találok, ha igen olyan színbe nincs. Néztem az ebayen, mennyire biztonságos ott?

Figyelt kérdés

látom a képeken, hogy sok másolat/hamisitvány, ugye a felesleges szöveg miatt ami rajt van az elején. viszont sokaknak sikerült meglehetősen jó áron onnan eredetit rendelni.

hogyan tudnék én is eredetit rendelni? vagy honnan tudnek online, magyarorszagról, de nem túl drágán?


2016. jún. 25. 12:15
 1/5 anonim válasza:
Ebay-ről én már sok minden úgymond apróságot rendeltem, nekem minden megjött :) Ha nem túl drága (sajnos nem tudom ezeknek az árát) akkor simán megpróbálhatod szerintem. :)
2016. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem csak Pesten lehet kapni, nagyobb városokban van müller és ott árulnak
2016. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na ebayről nem szeretnél rendelni, akkor ajánlani tudom neked a makupplaza-n a SLEEK folyékony matt rúzsát. Ebben az oldalban megbízhatsz, magyar cég, mindig ép csomagot kaptam idáig :)

itt egy link a rúzsról:

[link]

2016. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebayról rendeltem már smink termékeket,telo tokokat,ruhákat,nyári cuccokat,műszaki dolgokat!Majdnem mindenem meg jött ami nem annak az árát kaptam vissza!Smink cuccoktól sincs semmi bajom:)
2016. jún. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni miket írnak az eladóról, mennyire megbízható stb.. de e-bayen a paypal miatt pénzben nem tudnak átvágni... Autómatikusan visszakapod a pénzed, ha nem jön meg a termék... És visszakérheted a pénzed, ha átvertek... Ezért van a paypal... Én is mindig e-bayről rendelek :) Az meg sajnos nem igaz, hogy a nagyobb városokba van müller és ott kapható, mert én nem valami nagy városba lakok mégis van müller, de még soha nem lehetett nyx terméket kapni. :(
2016. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!