Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan csinaljam nagyobba a...

Hogyan csinaljam nagyobba a szemeim?

Figyelt kérdés
Optikailag persze...azaz milyen sminkkel de nem lehet tul feltuno mer altalanosba jarok. Sima szemcerka nem eleg mit tegyek? :| Barna szemeim vannnak barataim szerint jo nagyok de sztem tul kicsik xD
2010. ápr. 13. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
multkor azt olvastam hogy a fekete szemcerka nem jo. ugy csináld hogy szempilla spirál és szép természetes halvány barnás szemhéj festék.:S ezt csak olvastam:D.
2010. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a bravo girlben olvastam hogy ezüsttel vagy fehérrel kell kihúzni a szemet. elvileg
2010. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, fehér szemceruzával húzd ki a szemed, és nagyobbnak fog tűnni. Ja, és ugye a karikákat tüntesd el, ha pedig korrektort/alapozót használsz, akkor rakj a belső szemzugodba is:) És ugyanoda rakhnatsz fehér szemhéjpúdert, épp csak egy leheletnyit:)
2010. ápr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
igen, a világos szím nagyobbítja, a sötét pedig kicsinyíti:)
2010. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A világos szemhéjpúder optikailag nagyítja, nyitottabbá teszi a szemet. Fehér, barack, narancsosabb színek kitűnőek erre. Ha még nagyobb szemeket akarsz, alul közvetlenül a szempilláid alá is tehetsz egy vonalban világos szemhéjpúdert, illetve amint már írták, a fehér szemceruza használata is tökéletes.
2010. ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy felül fehérrel, vagy ezüsttel festem ki a szemem, alul húzok egy vékony csikot feketével, és szempilla hosszabbitó és dúsitó spirállal még a szempillámat is kifestem. Sokan mondták, hogy bámulatosan szép nagy szemeim vannak.
2010. ápr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
alul fehérrel húzd ki, de ne ott a szempilláid tövében, hanem azt a belső csíkot (nem tudom h hívják) hiszen a szemedben is ott a fehér, s így úgy tűnik, mintha az is a szemed része lenne, vagyis nagyobbnak :D
2010. ápr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!