Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó korrektor szem alá?

Jó korrektor szem alá?

Figyelt kérdés

Anyukámnak lenne a korrektor. Sminkelni nem nagyon tud és nem nagyon szokott. Amikor mondta, hogy zavarják a karikái, mondtam neki, hogy használjon korrektort. Eddig egyszer néztünk, de hamar feladta a "küzdelmet", nem talált neki megfelelőt (nem nagyon kötik le az ilyen dolgok és nem is olyan türelmes)

Sötét szem alatti karikái vannak, valami jó korrektor kéne, ami elfedi és nem ül bele a ráncokba, viszonylag tartós és jó áron beszerezhető. A bőrszíne normális (se nem sötét, se nem világos).


2016. jún. 30. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

L'oreal magic lumi- a fedése nem olyan betonbiztos, inkább halványít és ragyogóbbá/üdévé teszi a területet

Catrice camouflage- olcsóbb kategória, szem alá én nem ezt használom, mert nincsenek makacs karikáim de pattanásokat nagyon szépen eltűnteti, jó a fedése innen gondolom hogy a karikáknál is teszi a dolgát :)

2016. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Catrice Liquid Camouflage, ha anyukádnak nagyon durva karikái vannak, akkor ezt ajánlom, nekem is ez vált be. Vékony rétegben kell felvinni, és egy kis púderrel fixálni, így nem fog beülni a ráncokba.

Viszont a L'Oréál Magic Lumit hanyagold szerintem, nekem is volt, és még úgyis pénzkidobásnak gondolom, hogy Glamour-napokon vettem féláron, teljes áron főleg pénzkidobás lenne, nekem kb. semmit nem ért.

2016. júl. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!