Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék helixet, nagyon. De...

Szeretnék helixet, nagyon. De anyáék kifogásolják. Nem tudnátok lécci valami előnyt, vany valamit írni, amivel meg tudom győzni őket?

Figyelt kérdés
És lenbe egy kérdésem, ha később megunnám cagy már nem tetszene (minda2 ki van zárva) akkor összetud forrni ott a porc? és: voltak oldalak, ahol nagyon sok rossz dolgot írtak róla. Ez lenbe az első és ezért kérdezem, hogy tényleg milyen bajunklehet tőle? Stb? 14/L

2016. júl. 9. 20:56
 1/3 anonim válasza:
Várj még 2-3 évet, talán kinövöd.
2016. júl. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát köszi..de azt növöm ki, hogy ezt szeretném, vagy mit
2016. júl. 10. 11:28
 3/3 anonim ***** válasza:

nem beszólni akarok, mert nekem is tetszik, de milyen előnyt? itt nem lehet szerintem észérvekre támaszkodni, ez nem olyan dolog..

emberfüggő, hogy utána benő-e a helye vagy sem. ahogy az érzékenység is.

2016. júl. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!