Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 14 éves vagyok és köldök...

Táli Dia kérdése:

14 éves vagyok és köldök piercinget szeretnék! Anyukám nagy nehezen beleegyezett de apukám nem! Muszáj mindkét szülőmnek ott lennie vagy csak elég ha anyukám van ott?

Figyelt kérdés
Kérlek értelmes válaszokat írjatok!

2016. júl. 12. 10:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eleg ha csak az egyik van ott
2016. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
gratulálok, íme a mai generáció...
2016. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
És akkor Aputól nem kell semmi belegyező papír?
2016. júl. 12. 10:24
 4/16 anonim válasza:
14%

Majd anyukád tartsa miattad a hátát,mert a kamasz 14 éves lányával osszosugtak apuka háta mögött.

Ez nem akar milyen osszesugas.... ugyanis 14 évesnek szerintem cikki piercinget hordani.

Ha már piercinget hordasz eltudlak képzelni mondjuk 1 kg sminkel is.. amikor bemesz az iskolába, a tanártól a (diákot) vagyis téged nem lehet meg különböztetni.apad helyébe helyre tennelek, de anyukadat is ha beleegyezik és még elkísér!!!!

Tanulással foglalkozz, bár tudom itt mindenki kitűnő tanuló!!!

2016. júl. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, eleg ha egy szulo irja ala, aztan nem tudom ahova te mesz ott hogy van, de pl. egy ismerosomnek 17 evesen lett tetkoja es csak anyukajanak kellett alairnia :) 2es sztem nincs ezzel semmi baj, azzal en sem ertek egyet ha valakinek fiatalon tetkoja lesz mert az maradando, de a piercinget akkor veszi ki amikor akarja.
2016. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
94%

elég az egyik szülő is.

egyébként nem is értem, miért kell ennyire arrogánsnak lenni. a köldökpiercing még csak nem is látszik ki iskolában... a testével meg had csináljon azt, amit akar. majd ha nem tetszik már neki, kiszedi és meggyógyul.

vicces ez az előítélet is, hogy biztos 1 kg sminket is magára ken. és ha igen? akkor mi a f asz van? :D az hogy a tanulásnak meg mi köze van ehhez, azt már végképp nem értem. :D gondolom ez is csak ilyen arrogáns duma, felsőbbrendűsködés...

2016. júl. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
köszi :) Végre aki megért és nem olyan bunkó mint a többi
2016. júl. 12. 14:37
 8/16 anonim válasza:
22%
14 éves korban piercing *taps taps anyád is beleegyezik szégyen... bár lecserélheted a karjaid meg a lábaid is robot alkatrészekre ha van kedved abba is beleegyeznének... és még meg is dícsérnének szerintem elkezdhetsz nézelődni a jövőbe nem is gondolnád milyen hamar bevezetik majd.Persze nem olyan plázacicáknak mint te hanem rokkant embereknek de tudod fekete piacon meg lehet majd találni.
2016. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%

Kedves 6 os válaszoló hány éves vagy???

Mert olyan lazadosan írsz, gondolom te sem lehetsz valami érett gondolkodású.

De tutti most itt beirsz egy kamu életkort:)

2016. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
0%
én képzeld 16 de gondolom nem hiszed el :)
2016. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!