Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért jó teljesen ki smineklni...

Kovács José kérdése:

Miért jó teljesen ki smineklni a lányokat maguknak? Miért nem elég egy kis rúzs meg mondjuk sempillaspirál? Folyt alul

Figyelt kérdés
Egy teljesen más arcot/kinézetet ad,és mondjuk összejöttök és lemossa a sminket tök csúnya és rá jön,hogy nem is szép a nő.Ez most nem teljesen ide való de az a lényeg miért kell egy teljesen más arcot adniuk maguknak?

2016. júl. 14. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem smink, az már vakolat, ha annyit pakol magára, hogy teljesen máshogy néz ki.

Nem kell ilyen nőkkel ismerkedned és kész. :D

Azt csak látod, hogy melyiken van smink, nem? :D

2016. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze azért én sem vagyok vak! :)
2016. júl. 14. 16:58
 3/8 anonim ***** válasza:
83%

a legtöbben nem vakolattal az arcukon mászkálnak az utcán... átlag lányok nem vesznek annyi sminkcuccot, nem tanulnak meg annyira sminkelni, mint ahogy azt pl youtube csatornákon, vagy magazinokban látunk.

akik már ilyen durván sminkelnek, azoknak ez már hobbi is, szóval sokszor túlzásokba esnek. olyan szempontból nekem is tetszik, hogy érdekes lehet kipróbálni, de hétköznapokra nyilván enyhén szólva túlzás, időpazarlás, felesleges.

kivéve persze ha nagyon ragyás, pattanásos, tehát nagyon csúnya lenne az arcbőröm. akkor biztosan én is felraknék sok alapozót, mert egyszerűen nem akarnám olyan rondának látni magam...

2016. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem veszi észre. Natúr sminket biztos nem.


Mert tök proli dolog csak kikenni a szádat.

2016. júl. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"és mondjuk összejöttök és lemossa a sminket tök csúnya" ezért, mert smink nélkül rondának neveznéd ezért inkább vakol hogy legalább addig szépnek tartsák.

Amúgy a legtöbb ilyen srác a moderált sminkre azt hiszi "természetes szépség" elárulom ha használok korrektort, púdert és alá pici alapozót, azt hinnéd nincs rajtam smink mert nem égbekiáltó vakolat.

Ők itt mint teljes sminkben vannak csak profi csinálta hogy természetes hatást keltsen de attól ez még 100% smink [link]

2016. júl. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
5-ös, azt nem értem, ezek ránéznek a képre, és a seggükből kihúzzák, hogy nincs ott smink? Mert olyan magabiztosan mondják, mintha látták volna, ahogy készülődik a nő.
2016. júl. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

:DDD Édes szívem, ti férfiak észre sem veszitek, mennyi smink van egy nőn. Egy természetesen sminkelt lányra simán rámondjátok, hogy "milyen szép smink nélkül", mert ti maximum a vörös rúzst, meg a füstösre sminkelt szemeket veszitek észre.

[link]

Erről a lányról pl. a legtöbb pasi meg nem mondaná, hogy van rajta smink, miközben minimum van rajta alapozó, korrektor, pirosító, szempillaspirál, szemöldökceruza és rúzs, sőt, szerintem kontúrt és highlightert is felvitt.

2016. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden ember más... Valaki sminkben érzi jól magát valaki nem... Van olyan ember, aki úgy érzi jól magát a bőrébe, hogy kontúrozza az arcát, kifesti a szemét, rúzsozza magát stb... Van olyan, aki meg jól érzi magát egy szempilla spirállal vagy egy kis pirosítóval... Szerintem ez mindenkinek a saját dolga és, ha valakinek annyi esze van, hogy azért tetszik neki valaki, mert full sminkbe van az meg is érdemli... Szerintem minden éppeszű ember tisztába van vele, hogy amit a sminkbe lát az nem az igazi arcod... A másik meg az, hogy miért zavar az, ha valaki szeret sminkelni? Fájdalmat okoz ezzel neked? Bánt téged vele? NEM... Akkor? Neked se mondja azt senki, hogy 'úristen nem sminkeled magad, hogy nézel ki, de gáz vagy, ronda vagy', mert senkit nem érdekel. :) Téged se zavarjon az, ha valaki sminkelve érzi jól magát a bőrébe :)
2016. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!