Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet az, hogy nem áll...

Hogy lehet az, hogy nem áll jól a sötétbarna szemöldök? (leírás)

Figyelt kérdés
Alapból sötétbarna a szemöldököm. Elég ritka, és csúnya formájú. Ezt szemöldök ceruzával próbálon korrigálbi, de az a bak, hogy nem áll jól. A hajam középbarna, az arcom kerek. A szemöldököm nincs túl "magasan", elég közel van a szememhez. És ha világosabbal húzom ki, akkor látszani fognak a sötétbarna szálak.

2016. júl. 19. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

A sötét szemöldök keményíti az arcot. Ha neked eleve nem túl lágy, akkor emiatt öregnek mutat.


Ezen kivül a szemöldökceruaval csan nagyon kevés ember tud rendesen bánni, és ha egy folyamatos vastag gerendaszerü vonalat húzol, akkor ez tényleg nagyon csúnya.


Próbáld meg kicsit világosabb színnel úgy "húzni ki", hogy rövid vonalakat csinálsz, mintha az eredeti szálak lennének.

2016. júl. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szemöldökporral természetesebb hatást lehet elérni.
2016. júl. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is világosabbnak akartam feltüntetni a szemöldököm porral/ceruzával, viszont nekem is látszottak a sötét szálak, ííígy megvettem a refectocil szőkítőjét (szemöldök-szempilla), rajtahagytam 12 percig és szépen leszívta.:)
2016. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!